Często wydaje się, że potrzebny  jest specjalny moment, by wprowadzić w swoje życie zdrowe nawyki. Nic bardziej mylnego! Każda chwila jest ku temu idealna. Olej lniany LenVitol idealnie wypełni nowe, bardziej zrównoważone menu.

lenvitol-500ml-2014_03-cmyk_logoNie ma lepszego sposobu na rozpoczęcie dnia niż zdrowe i smaczne śniadanie. Przy obecnym trybie życia istotne jest, poza jego składnikami i wartością odżywczą, by jego przygotowanie nie zajmowało dużo czasu. Szybko i zdrowo? To połączenie może wydawać się niemożliwe. Jednak z Olejem lnianym LenVitol jest dokładnie tak – szybko i zdrowo.

Jakie śniadanie zapewni nam energię na cały poranek? Owsianka z owocami (ulubionymi owocami ;)) Przygotowanie jej nie zajmie dłużej niż 5 minut. Do miski wrzucamy 3 łyżki płatków owsianych, zalewamy je gorącą wodą (3 milimetry ponad stan płatków), kroimy na mniejsze kawałki ulubione owoce – banany, jabłka, truskawki, śliwki (ogranicza nas wyłącznie sezonowość). Wrzucamy je do miski, polewamy Olejem lnianym LenVitol (ok. 2 łyżek stołowych), posypujemy nasionami słonecznika lub dyni i … gotowe!

Olej lniany LenVitol powstaje tradycyjną metodą tłoczenia na zimno. Charakteryzuje się wysoką zawartością tłuszczów wielonienasyconych w tym kwasów tłuszczowych omega-3. Zawiera aż ponad 50% tych drogocennych kwasów omega-3.

Cena:

250 ml  ok. 16 zł

500 ml ok. 28 zł

1000 ml ok. 46 zł

Więcej informacji na stronie www.lenvitol.pl

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF