7 lutego w zestawach Happy Meal® pojawiły się kubki z bohaterami filmu „Lego Przygoda”. Najmłodsi mogą wybierać spośród ośmiu wzorów.

image001LEGO Przygoda to pierwszy pełnometrażowy film przedstawiający przygody znanych wszystkim postaci z klocków Lego. Opowiada on historię Emmeta – zupełnie przeciętnej figurki Lego, którą przez przypadek wzięto za niezwykłą postać. Dzięki temu Emmet dołącza do niesamowitej drużyny, której celem jest zrealizowanie niebezpiecznej i pełnej przygód misji. Jednak jak się później okazuje, Emmet jest kompletnie i przezabawnie nieprzygotowany do tego zadania. Już teraz najmłodsi goście McDonald’s mogą znaleźć w swoich zestawach Happy Meal kubek z jednym z bohaterów filmu:

Emmet – to pełen optymizmu, zwariowany budowniczy. Niespodziewanie znalazł się w samym centrum akcji i został wybrańcem do spełnienia proroctwa. Jego zadaniem jest ochrona miasta przed Prezesem Biznesem. Gdy poruszasz kubeczkiem – Emmet poruszy młotkiem.

Witruwiusz – to mądry, stary nauczyciel i mistyk. Poruszaj kubeczkiem, a zobaczysz, jak zapalają się oczy Witruwiusza podczas przeobrażania się w magicznego wojownika.

Zły Glina – prawda jest taka, że Zły Glina ma swoje dobre strony, a Dobry Glina nie zawsze jest taki, jaki być powinien. Ale od kiedy zaczął służbę u Prezesa Biznesa, uwydatniły się jego złe strony.
Zły Glina nie spocznie, dopóki nie dostarczy swojemu pracodawcy Emmeta. Sprawdź, czy po poruszeniu kubeczkiem Zły Glina zmieni się w Dobrego Glinę.

Stalowobrody – pirat, który stracił ciało. Wiele walk sprawiło, że Stalowobrody stał się twardzielem planującym zemstę na Prezesie Biznesie. Jeśli poruszasz kubeczkiem, Stalowobrody wypłynie pirackim statkiem na pełne morze.

Żyleta – ta twarda i silna wojowniczka tak naprawdę ma na imię Lucy. Jest artystką graffiti, a jej bunt ukrywa wielką wrażliwość. Poruszaj kubeczkiem, a zobaczysz, jak pomaga Emmetowi w ucieczce.

Kicia Rożek – to najbardziej uroczy członek zespołu architektów. Jest w połowie jednorożcem, a w połowie kotką, która uwielbia tęczę i wszelkie błyskotki. Ale uważaj! Pod płaszczykiem niewinności ukrywa potężny gniew! Zobacz, jak Kicia Rożek zmienia oblicze, gdy poruszysz kubeczkiem.

Prezes Biznes – ten z pozoru uprzejmy burmistrz miasta jest prezesem największej firmy na świecie! Posługując się tajną bronią Kroplej, chce zamrozić całe miasto, aby nic się w nim już nie zmieniało.
Zobacz, jak po poruszeniu kubeczkiem Prezes Biznes zmienia się w Lorda Biznes!

Batman™ – miliarder samotnik zamienił się w superbohatera. Poruszaj kubeczkiem, a pojawi się Bat-sygnał i Batman™ w swoim pojeździe.

Happy Meal to zestaw przygotowany z myślą o najmłodszych gościach McDonald’s.
Rodzice mogą wybierać dla swoich dzieci spośród 144 możliwych kombinacji produktów spożywczych, by jak najlepiej dostosować posiłek do ich potrzeb i upodobań. Np. frytki mogą zastąpić owocogurtem lub pomidorkami koktajlowymi, a napoje gazowane sokami bądź wodą.

Zestaw dziecięcy dostępny jest też w wersji śniadaniowej  W skład każdego zestawu Happy Meal wchodzi również jabłko
oraz oczywiście zabawka. Z reguły są to ulubieni dziecięcy bohaterowie i postaci ze znanych produkcji kinowych.

Zapraszamy na fanpage McDonald’s Polska https://www.facebook.com/McDonaldsPolska
i www.mcdonalds.pl .

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF