Nadchodzący wiosenno-letni sezon upłynie w iście kubańskim stylu. Dlaczego? W sklepach pojawi się nowy Lech IceMojito,czyli oryginalny mix piwa z lemoniadą o smaku mojito. Tak orzeźwiającego smaku w Polsce jeszcze nie było! To propozycja dla wszystkich, którzy nie mogą doczekać sięsłońca, wakacji i dobrej zabawy.

BUTELKA.jpgMojito wywodzi się ze słonecznej Kuby. Tam po raz pierwszy go zmiksowano, szukając czegoś rześkiego, świeżego i bardzo orzeźwiającego. Mojito w szybkim tempie zawojowało cały świat, a jego przyjemny i lekki smak nie mają sobie równych. Również w Polsce mojitojest bardzopopularne, będąc doskonałym towarzyszem imprez i spotkań ze znajomymi.Marka Lech postanowiła wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich fanów, wprowadzając na ryneknowość – LechaIceMojito. Brzmi ciekawie? A jeszcze jak smakuje!

Mojito to jeden z najbardziej znanych i lubianych smaków na świecie. Sięgają po niego równie chętnie kobietyi mężczyźni – jest dla nich symbolem egzotyki, słońca, plaży i gorącego lata.Dlatego właśnie w tym sezonie do mroźnego Lecha Premium dodaliśmy rześką lemoniadę o smaku mojito, co tworzy wyjątkowo orzeźwiające połączenie – mówi Mateusz Banach z Kompanii Piwowarskiej.

Lech IceMojitoto drugi orzeźwiający wariant w rodzinie LechaIce’a. Dołączył do dobrze znanego i lubianego Lecha IceShandy, czyli połączenia piwa z lemoniadącytrynową. Sprzedaż Lecha IceMojitowystartowała 7 marca.

W tym sezonie, na żadnym gorącym spotkaniu ani imprezie, nie może zabraknąć Lecha IceMojito!

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF