Po dużym sukcesie rynkowym jakim okazały się ekspresy Lattisima+ marka De’Longhi zdecydowała się na wprowadzenie kolejnego wariantu kolorystycznego – głębokiej czerni.

rtv_agd_8663_dEkspres do kawy Lattissima+ z opatentowanym przez De’Longhi automatycznym systemem spieniania mleka IFD,  łączy kawę Espresso z idealnie spienionym mlekiem. Udoskonalony technologicznie układ podgrzewania sprawia iż,  urządzenie jest gotowe do pracy w 40 sekund od momentu włączenia. Lattisima+ pozwala na przygotowanie aromatycznego Espresso, idealnie spienionego Cappuccino, a także gęstej, kremowej  Latte Macchiato – a wszystko to w niezwykle krótkim czasie i bez konieczności wychodzenia z domu. Ekspres posiada funkcję automatycznego usuwania zbędnych kapsułek, które ląduje w specjalnym, mieszczącym 10 sztuk pojemniku.

Nowy ekspres firmy De’Longhi to oszczędność energii, a to wszystko dzięki optymalnemu profilowi energetycznemu, a także funkcji  automatycznego wyłączania zasilania – POWER OFF, która wyłącza ekspres po 9 minutach bezczynności.

Lattisima+ jest przykładem połączenia efektywnego designu z kompaktową technologią. Projekt urządzenia skoncentrowany na ergonomii użytkowania i prostocie obsługi zapewnia  intuicyjność w codziennym użytkowaniu. Łatwy dostęp do zbiornika wody, a także prosty w obsłudze panel sterowania sprawiają, iż korzystanie z ekspresu jeszcze nigdy nie było tak
przyjemne, a zarazem tak proste…

 

foto: agdrtv24.pl

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF