Grzegorz Łapanowski poprowadzi warsztaty kulinarne w ramach projektu Qchnia z klasą 16 marca o godzinie 13:00 w nowo otwartej akademii kulinarnej Food Lab Studio. Wydarzenie organizuje zespół Fundacji Szkoła na Widelcu. Uczestnicy dowiedzą się wszystkiego na temat śniadań: dlaczego warto je jeść, jak komponować i co najważniejsze, jak je samodzielnie i szybko przygotować.

logo_food_lab_studioFood Lab Studio miejsce spotkań profesjonalistów i amatorów gotowania, wymiany doświadczeń, wiedzy i pomysłów, które zrodziło się z miłości do gotowania. Na 400 m2 znajduje się profesjonalnie wyposażona przestrzeń kulinarna wraz z zapleczem magazynowym. To doskonałe miejsce do rozwoju umiejętności pod czujnym okiem najlepszych kucharzy i szefów kuchni. Nie zabraknie w nim miejsca dla najmłodszych. Fundacja Szkoła na Widelcu będzie w nim regularnie organizować warsztaty dla dzieci, młodzieży i rodziców.

Qchniqchnia logoa z Klasą to projekt stworzony przez 5 licealistów, którzy chcą zachęcić swoich rówieśników do samodzielnego gotowania. Realizują warsztaty kulinarne dla młodzieży w Warszawie, poprzez które pokazują, że gotowanie to świetna zabawa! Dotychczas warsztaty w ramach Qchni z klasą poprowadzili Karol Okrasa i Agnieszka Kręglicka. W akcję zaangażował się również Kurt Scheller. Projekt realizowany jest w ramach programu ZWOLNIENI Z TEORII objętego patronatem Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego oraz Ministra Edukacji Narodowej Joanny Kluzik-Rostowskiej. O „Qchni z klasą”  mówiono już w:  Pytaniu na Śniadanie, Radio Hobby, Radio Mazowsze i Radio dla Ciebie.

Kolejne warsztaty Qchni z klasą poprowadzi Grzegorz Łapanowski– miłośnik dobrego i zdrowego jedzenia, który swoją pasją i doświadczeniem pragnie podzielić się z innymi. Grzegorz jest założycielem Fundacji Szkoła na Widelcu, która od kilku tak działa na rzecz poprawy jakości odżywiania dzieci i młodzieży w Polsce. Wspierając projekt Qchnia z klasą, Fundacja wypełnia swoje cele statutowe, którymi są między innymi prowadzenie i wspieranie projektów związanych z promowaniem zdrowego żywienia i zdrowego stylu życia.

Dodatkowe informacje:

W warsztatach weźmie udział 24 uczestników, którzy jako pierwsi zgłoszą się pod oficjalnym zaproszeniem na warsztaty, które zostanie opublikowane na fanpage’uQchni z klasą:

Ale zapraszamy tez wszystkich chętnych na widownie tego wydarzenia.

https://www.facebook.com/profile.php?id=304716509730610HYPERLINK „https://www.facebook.com/profile.php?id=304716509730610&fref=ts”&HYPERLINK „https://www.facebook.com/profile.php?id=304716509730610&fref=ts”fref=ts

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF