Wszystko zwiastuje wiosnę: cieplejsze dni, śpiew ptaków i pachnące, kolorowe kwiaty! Z budzącą się do życia przyrodą możemy wprowadzić kwiatowe motywy do naszego mieszkania. Dzięki temu wnętrza nabiorą lekkości i uroku. Idealnie jeśli wiosenna dekoracja zostanie połączona z odrobiną słodyczy. Taki duet doda energii i wyzwoli nowe pokłady radości!

WN2014Malaga430Kwiatowe wnętrza

Aranżacja wnętrz kwiatowymi motywami to świetny pomysł na odnowienie mieszkania na wiosnę. Tak udekorowane przestrzenie na pewno poprawią nastrój i dodadzą energii po długiej zimie. Do wyboru mamy świeże wiosenne kwiaty, m.in.: żółte, radosne żonkile; eleganckie, fioletowe tulipany czy zabawne, niebieskie irysy. W zależności od upodobań możemy ustawić jeden kwiat w modnym wazonie lub bukiet naszych ulubionych roślin, które rozweselą każde wnętrze. Alternatywne motywy kwiatowe mogą znajdować się na tkaninach, meblach lub drobnych elementach dekoracyjnych. Pastelowe odcienie sprawią, że przestrzeń nabierze romantycznego charakteru. Natomiast zdecydowane kolory, takie jak czerwień czy intensywny pomarańcz dodadzą energii, a przy tym w każdym wyzwolą radość.

Słodkie dekoracje

A gdyby piękne wiosenne motywy połączyć ze smaczną czekoladą? Kwiatowa oprawa słodyczy to również atrakcyjny element dekoracyjny, który w nadchodzącym czasie powinien znaleźć się w naszych domach. Piękne kolorowe opakowania będą miłym akcentem na wielkanocnym stole, jak również podczas wiosennych spotkań. Można się o tym przekonać, sięgając po wyzwalające radość słodkości Wawelu.

Bestsellerowe smaki

W wiosennej ofercie Wawelu znajdziemy: Michałki – Klasyczne i Białe, popularne trio – Malaga, Tiki Taki i Kasztanki, które dodatkowo dostępne są także jako tabliczki czekoladowe. Dodatkowo Trufle, Mieszankę Krakowską, galaretki Fresh & Fruity oraz śliwki w czekoladzie. Pojawi się także nowość – czekolada z nadzieniem o smaku Adwokat

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF