Oferta znanej marki DROP, została w ostatnim czasie poszerzona o 4 nowości. Pasztet DROP Omega-3 z drobiem, Pasztet DROP Omega-3 z drobiem i pomidorami, Pasztet DROP Omega-3 z drobiem i papryką oraz DROP Omega-3 z drobiem i pieczarkami w opakowaniach 130 g to nie tylko idealne propozycje dla osób dbających o zdrową dietę i odpowiednią ilość nienasyconych kwasów tłuszczowych Omega-3. Nowości firmy DROP w poręcznych i funkcjonalnych opakowaniach, to także wysokiej jakości zróżnicowane smakowo drobiowe przekąski na wakacyjne wojaże.

 


Na sezon pikników, spontanicznych wypadów weekendowych czy dłuższego odpoczynku od pracy
i nauki czekamy cały rok. Gdy wreszcie nadchodzi upragnione lato, staramy się czerpać z niego pełnymi garściami. Zanim opuścimy dom, planujemy wszystko, co może mieć istotne znaczenie dla naszego komfortu. Odpowiednia garderoba, sprzęt sportowy i właściwe kosmetyki otwierają listę naszych wakacyjnych potrzeb. To jednak nie koniec urlopowego niezbędnika. Zadbajmy również o wakacyjne menu. Wszak to również dzięki niemu będziemy w stanie zdobyć obrane szczyty, a zapał i humor na pewno nas nie opuszczą. Pasztety z drobiem DROP Omega-3 nie tylko skutecznie nasycą i naładują energią do dalszego wysiłku. Zawarte w nowej linii produktów DROP nienasycone kwasy tłuszczowe z rodzaju Omega-3 zadbają również o nasze serce. Linię produktów DROP Omega-3 doceniła bowiem powołana przez Zbigniewa Religę Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii w Zabrzu. Warto wspomnieć, że znakiem tej Fundacji sygnowane są najwyższej jakości produkty i usługi, których technologia wytwarzania i receptura decyduje o ich prozdrowotnym charakterze.

Różnorodność nowych propozycji DROP S.A. sprawia, że każdy może wybrać produkt o preferowanym przez siebie smaku.

Aromatyczny Pasztet DROP Omega-3 z drobiem i papryką

Papryka niezawodnie wzbogaca smak wielu potraw, zarówno jarskich jak i mięsnych. Stanowi znakomity akompaniament między innymi dla delikatnego mięsa drobiu. Fakt ten zainspirował markę DROP do stworzenia Pasztetu DROP Omega-3 z drobiem i papryką. Wielbiciele zdecydowanego aromatu i pikantnego smaku papryki spragnieni sycącej przekąski znajdą wreszcie to, czego od dawna szukali. Warto zauważyć, że Pasztet DROP Omega-3 z drobiem i papryką to również bogate źródło dobroczynnych nienasyconych kwasów tłuszczowych Omega-3. Dwa najważniejsze postulaty dobrego żywienia są więc osiągnięte – smak i pozytywny wpływ na zdrowie.

 

Delikatny pasztet DROP Omega-3 z drobiem i pieczarkami

Choć pieczarka ma dość subtelny i niedominujący smak, jej obecność wyraźnie wzbogaca aromat produktów garmażeryjnych i gotowych dań mięsnych. W duecie z mięsem drobiowym pozwala mu zagrać pierwsze skrzypce, sama skromnie pozostając w charakterze tła. Pasztet DROP Omega-3 z drobiem i pieczarkami to idealna propozycja dla tych, którzy cenią w potrawach subtelną grzybową nutę. Wzbogacony olejem lnianym staje się źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych Omega-3, sprawiając, że konsumując smaczną przekąskę, możemy jednocześnie mieć poczucie zdrowego odżywiania. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że sama pieczarka, jako dodatek smakowo-zapachowy, jest dodatkowo źródłem pożądanego błonnika, białka i niektórych witamin.

 

Soczysty Pasztet DROP Omega-3 z drobiem i pomidorami

Soczysty pomidor zapewnia nie tylko wspaniałe doznania smakowe i wizualne, ale jest również źródłem wielu witamin i substancji odżywczych. Z uwagi popularny smak i aromat, pomidor jest najchętniej spożywanym warzywem europejskim. W sezonie zbiorów pomidorów, ich amatorzy konsumują je we wszelkich możliwych odsłonach. Marka DROP również docenia ich wspaniały smak, proponując klientom Pasztet DROP Omega-3 z drobiem i pomidorami. Produkt ten jest udanym połączeniem drobiu z pomidorową nutą i może stanowić alternatywę soczystego pomidora w okresach roku, kiedy nie jest on dostępny w postaci naturalnej. Obecność nienasyconych kwasów tłuszczowych Omega-3 dodatkowo daje poczucie, że w tym wypadku smaczne idzie w parze ze zdrowe.

 

Drób saute – Pasztet DROP Omega-3 z drobiem

Są tacy, którzy nade wszystko cenią sobie prostotę i minimalizm, również w kwestii kulinariów. Jeśli kawa to koniecznie czarna, jeśli pieczywo to zdecydowanie pszenne, a jeśli pasztet – to o naturalnym smaku drobiu i niczego więcej. Dla zwolenników smakowej ascezy marka DROP przygotowała Pasztet DROP Omega-3 z drobiem. Produkt ten z pewnością przypadnie do gustu konsumentom o mniej i bardziej wysublimowanych oczekiwaniach. Podobnie jak wszystkie wyroby linii DROP Omega-3, pasztet wzbogacony został olejem lnianym, źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych, doskonale wpływających na nasz organizm, minimalizujących ryzyko wystąpienia wielu groźnych schorzeń i dolegliwości. Wybierając pasztet DROP Omega-3 z drobiem możemy być pewni, że dbamy nie tylko o doznania smakowe, ale także, w myśl sentencji: jestem tym, co jem, o nasze zdrowie.

 

Każda pora roku sprzyja aktywności fizycznej, a ta z kolei wymaga odpowiedniego odżywiania. Smaczna i zdrowa dieta stanowi podstawę naszego dobrego samopoczucia, szczególnie podczas zdobywania nowych horyzontów. Pasztety z drobiem DROP Omega-3 w czterech niepowtarzalnych odsłonach smakowych doskonale sprawdzą się również w ruchu. Funkcjonalne, lekkie opakowanie o pojemności 130g z możliwością wygodnego otwierania to optymalna propozycja dla tych, którzy pragną konkretnej, zdrowej i smacznej przekąski nie tylko na wakacyjnym szlaku.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF