Ostatnio przebywał w swojej zagrodzie, w rodzinnym gospodarstwie na Podlasiu. Cechuje go wyjątkowe zdrowie i wygląd – jest w 100% naturalny, bez konserwantów i sztucznych dodatków, bez GMO. Dla ceniących w kuchni naturalność. Zagrodowy zaspokoi podniebienia kochających tradycyjny, domowy rosół oraz kruche, aromatyczne mięso. Idealny dla całej rodziny!

Kurczak Zagrodowy packshotPochodzenie: czysty ekologicznie region Podlasia.

Warunki życia: komfortowe – chów tylko w małych, rodzinnych gospodarstwach. Zagrodowy ma więcej miejsca do poruszania się, swobodny dostęp do zagrody na otwartej przestrzeni oraz naturalnego światła. Jest dłużej chowany niż standardowy brojler – ok. 56 dni, podczas gdy standardowy brojler ok. 38 dni.

Sposób odżywiania: karmienie naturalne, oparte w 100% o składniki roślinne bez składników z GMO. Pasza nie zawiera produktów pochodzenia zwierzęcego.

Wygląd i cechy charakterystyczne: sprężyste mięso o zwartej strukturze włókien mięśniowych ze względu na specjalne warunki chowu w tym zwiększoną aktywność fizyczną. Dojrzały i intensywny smak dzięki odpowiednio dobranej paszy.

Zalety: posiada wyrazisty smak, jest zdrowy i naturalny. Jego mięso jest mniej tłuste dzięki cieńszej skórce.

Idealny dla: dbających o zdrowie i poszukujących drobiu wysokiej jakości. Świetny dla małych dzieci, rosnącej młodzieży, osób starszych, przebywających na diecie, o wysokiej aktywności fizycznej oraz kobiet w ciąży i w okresie karmienia piersią.

Atesty: jakość potwierdzona Znakiem Poznaj Dobrą Żywność Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Posiada także Atest Katedry Hodowli Drobiu Uniwersytetu Przyrodniczo – Humanistycznego w Siedlcach.

Producent: Sedar S.A.

Średnia waga kurczaka: 1,5 – 1,8 kg

Cena: 11,99 zł /kg

www.zagrodowy.pl

www.facebook.com/Zagrodowy

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF