Unikalny styl to coś, co sprawia, że wyróżniasz się spośród tłumu. W Torciku Wedlowskim połączenie kruchego wafelka z intensywną czekoladą tworzy kompozycję wprost idealną, a ręcznie robione zdobienia nadają mu niezwykły charakter. Jeśli więc ponad wszystko cenisz oryginalność, zagłosuj na kultowy Torcik Wedlowski na stronie www.wedel.pl w akcji „Najlepsze od Wedla”.

WED_Torcik Wedlowski w nowym opakowaniu_2Wyjątkowy styl to wizytówka każdego z nas, a tworzenie idealnych kompozycji na różne okazje to nie lada wyzwanie. Na spotkaniu biznesowym chcemy wyglądać profesjonalnie, w teatrze elegancko, a na randce uwodzicielsko. Niezależnie od okoliczności najważniejsze jest jednak poczucie smaku i indywidualizm, który jednocześnie podkreśli nasz charakter… Tak samo jest z Torcikiem Wedlowskim. Jego chrupiące wafle przełożone orzechowym kremem i oblane deserową czekoladą stanowią idealną bazę dla dalszych inspiracji, a ręczne dekoracje sprawiają, że nawet najbardziej wymagający indywidualista doceni kunszt jego wykonania i… wyborny smak. Jeżeli jesteś jak Torcik Wedlowski, jedyny w swoim rodzaju zagłosuj na wedel.pl i pomóż mu zostać Najlepszym od Wedla!

Kampania „Najlepsze od Wedla” to akcja, w której konsumenci mają szansę na wygranie atrakcyjnych nagród, w zamian za oddanie głosu na ulubione produkty marki na stronie www.wedel.pl oraz ciekawe uzasadnienie swojego wyboru. Inicjatywa ma na celu zaprezentowanie klientom szerokiego portfolio wedlowskich produktów i sprawdzenie, co najchętniej wybiorą: Ptasie Mleczko®, Pawełka a może właśnie Torcik Wedlowski lub którąś z ulubionych czekolad: gorzką, mleczną lub nadziewaną o smaku truskawkowym? Akcja rozpoczęła się na początku stycznia, a zakończy się 9 marca ogłoszeniem, który produkt został „Najlepszym od Wedla”.  Więcej informacji na stronie www.wedel.pl

Torcik Wedlowski

Gramatura: 250 g

Cena: 14,90 zł

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF