Miłośnicy wspólnych chwil przy filiżance kawy Jacobs, po raz kolejny mają szansę zdobycia wyjątkowych ceramicznych puszek z limitowanej serii. Niezwykły prezent został zaprojektowany przez trzy pary artystów i jednocześnie bliskich sobie osób: Katarzynę Grocholę i Dorotę Szelągowską, Natalię i Paulinę Przybysz oraz Anitę Lipnicką i Johna Portera. 

Ceramiczne puszki przygotowane dla Jacobs spotkały się z tak dużym zainteresowaniem konsumentów, że śmiało można je nazwać kultowymi. To nie tylko wysokiej jakości praktyczny pojemnik na kawę Jacobs – puszki stworzone z bliskości przez trzy pary artystów przypominają nam o wyjątkowych chwilach, spędzonych z bliskimi przy filiżance kawy. W tym roku, po ogromnym sukcesie zeszłorocznej promocji, puszki będą dostępne po raz kolejny!

puszki

„Puszki, stworzone z bliskości przez niezwykłe duety artystów, sprzyjają wspólnym chwilom przy filiżance kawy Jacobs. Zainteresowanie, z jakim się spotkały ze strony konsumentów, przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Dlatego, w ramach tegorocznej promocji, stworzyliśmy ponownie możliwość do zdobycia własnej, limitowanej puszki, zachwycającej różnorodnością wzorów i bogactwem kolorów“ – mówi Gabriel Olszewski, Senior Brand Manager  Kategorii Kawy z Mondelez Polska S.A.

Jak zdobyć puszkę?

Na wszystkich, którzy chcą w niebanalny sposób ozdobić swoją kuchnię i nadać wyjątkowy aromat i smak chwilom spędzonym z bliskimi, czeka aż 200 000 ceramicznych puszek. Promocja potrwa od 1 lutego do końca lipca lub do wyczerpania zapasów.

Jak możemy zdobyć ceramiczną puszkę z limitowanej serii? To bardzo proste – wystarczy kupić dowolne produkty Jacobs i zachować nakrętki lub opakowania, aby zebrać 20 punktów. Następnie możemy je wymienić na puszkę z jednym z trzech wzorów w salonach Inmedio lub Relay na terenie całej Polski. Informacja o adresach punktów odbioru nagród dostępna jest na promocyjnych opakowaniach kaw, materiałach w sklepach oraz na www.jacobsart.pl. Promocją zostały objęte wszystkie produkty Jacobs.

http://www.mondelezinternational.com i http://www.facebook.com/mondelezinternational.

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF