Każdy z nas zna uroki nieprzewidzianych sytuacji. Spontaniczny wyjazd czy niespodziewani goście mogą pojawić się w każdej chwili. Dlatego w kuchni warto mieć „koło ratunkowe”, które w prosty, szybki i zdrowy sposób pomoże nam przyrządzić pyszne przekąski. Pieczywo Tovago to wygodna propozycja dla osób, które w kuchni chcą być przygotowane na każdą ewentualność.

2

Czasem na zrobienie czegoś do zjedzenia mamy dosłownie pięć minut. Właśnie wtedy warto mieć pod ręką pieczywo Tovago – zdrową i modną alternatywę dla fast foodów czy tuczących batoników. Chrupkie kromki z dodatkiem kasz i ziaren, są bardzo uniwersalną bazą zarówno dla przekąsek na słodko, jak i na słono. Po otwarciu długo zachowują swoją świeżość i pyszny smak, dlatego są świetnym i bardzo wygodnym rozwiązaniem w podróży, na wakacjach, czy też na co dzień –  w domowej kuchni. Tovago może stać się naszym ratunkiem, gdy pojawią się niezapowiedziani goście albo dopadnie nas ochota na małe co nieco.

Zdrowym nawykiem jest włączenie Tovago do codziennej diety, ale chrupkie pieczywo warto mieć na kuchennej półce również na wszelki wypadek, by w wygodny i prosty sposób przygotować wartościowe, przyszne przekąski.

Pieczywo błonnikowe wieloziarniste z otrębami Pełne Ziarna Tovago

Wygodna propozycja dla wszystkich, którzy chcą odżywiać się lekko i zdrowo, nie poświęcając zbyt wiele czasu na przygotowanie smacznych posiłków. Chrupkie kromki z otrębami zawierają ziarna żyta, kukurydzy, pszenicy, jęczmienia i owsa. Pieczywo powstaje bez dodatku cukru, ale za to z pełnego ziarna, przez co zawiera aż 12% błonnika. Ma niską zawartość tłuszczu, a jedna kromka to tylko 26 kcal.

Pojemność : 200 g

Cena sugerowana: 2,99zł

Pieczywo chrupkie kukurydziano-jaglane Tovago

Bogate w błonnik, z niską zawartością tłuszczu, bez dodatku cukru i ulepszaczy. Zawiera aż 20% kaszy jaglanej – bogatej w białko, żelazo i witaminy z grupy B. Jedna kromka to tylko 23 kcal – jedząc Tovago, poczujesz się lekko i zdrowo!

Pojemność: 160g

Cena sugerowana: 3,49 zł

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF