Nowa kolekcja Tchibo – „Kuchnia z pomysłem” – to wyjątkowe akcesoria kuchenne, nowoczesne produkty do krojenia i przygotowywania potraw oraz innowacyjne pomysły na przechowywanie żywności. Dzięki artykułom z wysokiej jakości silikonu oraz funkcjonalnym przyborom do gotowania potraw, przygotowywanie posiłków stanie się jeszcze prostsze i przyjemniejsze. Produkty dostępne w sprzedaży od 18 czerwca br. w sklepach Tchibo oraz w e-sklepie tchibo.pl.

Kolekcja „Kuchnia z pomysłem” to propozycja nowoczesnych
i funkcjonalnych artykułów kuchennych. W ofercie Tchibo znalazły się produkty do wspólnego przygotowywania posiłków, m.in. foremki do wycinania różnych kształtów tostów i przygotowywania budyniu, formy do wyrobu lodów wodnych, torebki na kanapki, kolorowe deseczki do krojenia. Cała kolekcja charakteryzuje się radosną kolorystyką, która ożywi wystrój kuchni.

Produkty takie jak wkładki do gotowania, pojemnik do gotowania na parze, łapki do garnków, formy do zapiekania oraz do lodów zostały wykonane z wysokiej jakości silikonu, spełniają najwyższe wymagania  jakościowe oraz są odporne na działanie wysokich i niskich temperatur. Ponadto silikonowe akcesoria posiadają właściwości nieprzywierające, nadają się do używania w kuchence mikrofalowej oraz do mycia w zmywarce.

Niezwykle przydatne w codziennych pracach kuchennych będą podkładki do krojenia z nowoczesną powłoką antybakteryjną Microban, która skutecznie zapobiega rozmnażaniu się bakterii. Dla zapewnienia wyjątkowej higieny zestaw składa się z czterech podkładek – osobno do krojenia ryb, mięsa, warzywi owoców. Ponadto, w kolekcji Tchibo znalazły się pomysłowe przyrządy do krojenia ananasa i banana, okulary do krojenia cebuli zapobiegające łzawieniu. Bardzo funkcjonalne, a jednocześnie kolorowe oraz estetyczne pojemniki na lunch, owoce, czy jogurt przydadzą się w szkole, pracy i na wycieczce.

Kolekcja „Kuchnia z pomysłem” dostępna jest od 18 czerwca w sklepach Tchibo oraz w e-sklepie tchibo.pl. Ceny produktów od 19,95 zł do 199 zł.

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF