Urządzając kuchnię, warto pamiętać nie tylko o funkcjonalnych meblach czy stylowych wykończeniach, ale również o odpowiednim wyposażeniu jej w sprzęt AGD, który pozwoli zaoszczędzić miejsce i czas niezbędny do przyrządzania posiłków. Dlatego już od soboty 8 października, we wszystkich sklepach Lidl dostępne będzie wielofunkcyjne urządzenie kuchenne marki Silvercrest, które gwarantuje niemal nieograniczone możliwości w przygotowywaniu potraw.

silvercrestRewolucja w kuchni

Pomysłowo urządzona kuchnia to nie tylko funkcjonalne rozplanowanie układu mebli kuchennych i dobranie odpowiednich dodatków. Kuchnia idealna, spełniająca swoje przeznaczenie, to także odpowiedni dobór sprzętów AGD. Jest to szczególnie istotne w przypadku mniejszych pomieszczeń, w których musimy przechowywać wiele urządzeń, zachowując jednocześnie przestrzeń do gotowania. Dlatego w najnowszej ofercie Lidla pojawi się wielofunkcyjne urządzenie kuchenne marki Silvercrest (888 zł/szt.), które posiada funkcję, aż  9 różnych maszyn. Umożliwia tym samym: smażenie, gotowanie, w tym gotowanie na parze, ubijanie, rozdrabnianie i siekanie, miksowanie, mieszanie, blendowanie oraz ważenie. Sprzęt posiada moc 800 W (miksowanie) oraz 1000 W (gotowanie). Dzięki temu idealnie nadaje się do przygotowywania słodkich ciast, kremowych i delikatnych zup, energetycznych oraz orzeźwiających smoothies, konfitur czy sosów. Mając takie urządzenie można przygotować niemal każdą potrawę i spełniać każde kulinarne życzenie.

Oszczędność czasu i miejsca

Urządzenie wielofunkcyjne, dostępne w najnowszej ofercie Lidla, został wyposażony w szereg wymiennych końcówek pozwalających na przygotowanie różnorodnych potraw. W zestawie znajduje się min.: 2,2 l pojemnik ze stali szlachetnej do miksowania składników, wkładka z ostrzami do siekania, wkład do gotowania na parze, nasadka do mieszania oraz zintegrowana waga kuchenna. Urządzenie jest wyjątkowo proste w obsłudze ­– posiada czytelny wyświetlacz LCD, wskazujący m.in.: czas, prędkość i temperaturę.

Dla wszystkich miłośników sprytnych rozwiązań, które sprawdzą się w każdej, nawet małej kuchni, Lidl przygotował specjalna ofertę. Już od 8 października we wszystkich sklepach sieci dostępne będzie profesjonalne i wielofunkcyjne urządzenie kuchenne marki Silvercrest.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF