Mimo powszechnego dostępu do zasobów globalnej sieci, szerokich ofert abonenckich (z naciskiem na usługę multiroom), wciąż zdarzają się przysłowiowe wojny o pilota do telewizora. W przypadku, gdy chcemy obejrzeć najnowszy odcinek ulubionego serialu, zanim wejdziemy w szranki z pozostałymi domownikami, warto rozważyć alternatywne rozwiązania.  Rozwiązania, które zapewnią nam nieograniczony dostęp do kanałów telewizyjnych, nie tylko w domu, ale także w każdym innym miejscu. Jedną z nowatorskich propozycji, której zalety warto przybliżyć jest zaawansowany smartfon z wbudowanym tunerem DVB-T.

KAZAM TV 4.5 PLUS GSMMikser to nie wszystko

Kuchnia śladami Makłowicza, Pascala, a może Okrasy? Gotowanie może stać się nie lada wyzwaniem w sytuacji, kiedy warunki kuchenne nie dają możliwości podglądnięcia mistrzów na szklanym ekranie. Umieszczenie telewizora w kuchni może być nie tylko problematyczne ze względów przestrzennych. Stale unosząca się w pomieszczeniu para, krople tłuszczu czy po prostu gorące naczynia mogą przyczynić się do znacznie krótszej żywotności urządzenia. Jak temu zaradzić? Najlepszym rozwiązaniem okazuje się smartfon z wbudowanym tunerem DVB-T, który dzięki kompaktowym rozmiarom, zmieści się w nawet w niedużej przestrzeni i zapewni  komfortowy dostęp do ulubionych programów. Mowa tu nie tylko o samych audycjach kulinarnych, ale także wszelakiej maści serialach, które umilają długie chwile spędzane na przygotowywaniu posiłków. Przykładowym urządzeniem spełniającym powyższe warunki może być urządzenie brytyjskiego producenta, KAZAM TV 4.5. Wymieniony smartfon wyposażony w czterordzeniowy procesor 1.3 GHz, zapewnia wysoką wydajność przy jednoczesnym obniżeniu poboru mocy. Dzięki temu telefon idealnie sprawdza się jako urządzenie multifunkcyjne, bez utraty jakości oraz wydajności wykonywania poszczególnych zadań – nie tylko oglądania telewizji.

Piknik, grill czy wędkowanie bez wątpienia stanowią miłą odskocznię od codziennych obowiązków, lecz nawet tak zawodowi wędkarze zgodnie twierdzą, że wyczekiwanie chwili, w której ryba połknie spławik jest najciekawszą czynnością całej przygody z wodnym łowiectwem. Jednak mniej zaawansowani sympatycy wędkarskich wojaży, co i rusz szukają sposobu na umilenie sobie czasu, często liczonego w dziesiątkach minut, a nawet godzinach. Najgorsze jest to, że ryby lubią ciszę, a znalezienie cichej formy rozrywki to nie lada wyzwanie nawet dla gadżeciarza z prawdziwego zdarzenia. Jednakże tak samo, jak w przypadku kuchennych rewolucji, z pomocą przyjdzie telefon wyposażony w tuner wewnętrzny DVB-T. Aby nie płoszyć ryb, można podłączyć zestaw słuchawkowy, dostępny w pakiecie sprzedażowym.

Dostępność i cena:

Kazam TV 4.5 jest dostępny m.in. w salonach sieci Plus oraz Media Markt i Auchan. Sugerowana cena detaliczna to 599 zł.

www.kazam.mobi

Facebook https://www.facebook.com/pages/KAZAM-Poland/254174631457988

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF