Podczas wakacji wiele osób spędza weekendy i urlopy na działkach, polach namiotowych czy w domkach letniskowych. Odpoczywając na łonie natury nie trzeba rezygnować ze smacznych i zdrowych posiłków. Z myślą o wielbicielach domowych obiadów, firma MPM oferuje poręczną i estetyczną kuchenkę indukcyjną MKE-08.

MKE-08W trakcie urlopu, nikt nie chce spędzać w kuchni więcej czasu niż to konieczne. Dlatego warto wyposażyć się w sprzęt, który umożliwi sprawne przygotowanie posiłków. Kuchenka MKE-08 wykorzystuje energię elektryczną do podgrzania tylko powierzchni garnka, przez co potrawy przygotowuje się szybciej i ekonomiczniej. Co więcej, szklana płyta jest łatwa do utrzymania w czystości, ponieważ nie nagrzewa się i to co wykipi czy skapnie, nie przypali się. Dla zachowania bezpieczeństwa urządzenie wyposażone jest w blokadę przed przypadkowym włączeniem.

Kuchenka posiada regulację mocy oraz temperatury, dzięki czemu można dostosować pracę urządzenia do wymagań poszczególnych dań. Ponadto, wbudowany timer umożliwia ustawienie czasu, po jakim kuchenka wyłączy się automatycznie. Pozwala to spokojnie zająć się przygotowaniem pozostałych części obiadu, bez  zerkania na zegarek. Wygodę obsługi zapewnia także dotykowy panel funkcyjny z wyświetlaczem LCD.

Nowoczesna kuchenka firmy MPM jest mała, przez co łatwo zabrać ją ze sobą na wakacyjne wyjazdy. Nie bez znaczenia jest też estetyka produktu. Prostą i gładka, opływowa powierzchnia, powodują, że dobrze będzie wyglądać w każdym otoczeniu.

Kuchenka indukcyjna MKE-08

Cena: 169 zł.

Opis:

– płyta grzejna wykonana ze szkła

– dotykowy panel funkcyjny z wyświetlaczem LCD

– potencjometr

– timer: 0-180 minut

– zakres regulacji temperatury: 60-240̊C

– zakres regulacji mocy: 200-1800W

– blokada przed niepotrzebnym włączaniem

Parametry techniczne:

– zasilanie: 220-240 V ~50 Hz

– moc: 1800 W

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF