18 września do restauracji McDonald’s zawitała zupełna nowość. Od teraz goście zamawiający zestaw dziecięcy Happy Meal będą mogli wybrać jedną z dwóch owocowych przekąsek – jabłko albo… Kubuś Mus! Ta smaczna, owocowa przekąska ma ciekawą formę i nie zawiera cukru ani konserwantów.

happy-meal--sam-zestawPrzekonanie najmłodszych do spożywania zalecanych pięciu porcji warzyw i owoców każdego dnia bywa dla rodziców wyzwaniem. Surowe owoce to dla większości dzieci mało atrakcyjna propozycja. Każdy rodzic jednak chce, aby jego pociecha jadła pożywne, zbilansowane posiłki, w których pojawiają się także pełnowartościowe przekąski. Właśnie w odpowiedzi na takie oczekiwania w zestawach Happy Meal pojawił się Kubuś Mus. Pyszny, bananowo-jabłkowo-marchewkowy smak sprawia, że dzieci z ochotą sięgają po tę przekąskę. Dzięki praktycznemu opakowaniu nie brudzą się i mogą ją zabrać do szkoły czy na podwórko. Musy od Kubusia zawierają tylko naturalne składniki, nie ma w nich konserwantów i sztucznych barwników.

McDonald’s Polska wprowadził do zestawów Happy Meal jabłko w roku 2006, dbając aby najmłodsi goście obok ulubionych smakołyków otrzymali także jedną z pięciu zalecanych porcji warzyw i owoców. Od tamtej pory co roku do dzieci trafia ponad 11 milionów jabłek od McDonald’s. Teraz rodzice będą mogli wybrać spośród dwóch owocowych przekąsek.

Kubuś Mus to jednak nie jedyna atrakcja. Od teraz w McDonald’s do jedzenia warzyw i owoców zachęcają PrzeStwory Owocowe. Są nimi Jabłcio-Kłapcio, MarchEwka oraz BanAntek. To właśnie te przyjazne postaci będą czuwać nad najmłodszymi i pokazywać, że jedzenie warzyw i owoców jest super i może dostarczać mnóstwo radości!

W wybranych restauracjach McDonald’s w dwa kolejne weekendy, 19-20 września i 26-27 września zostanie przeprowadzona wyjątkowa akcja „Happy Meal prezentuje – PrzeStwory Owocowe”. Na najmłodszych gości czeka w te dni moc atrakcji oraz upominki.

Happy Meal to zestaw przygotowany z myślą o najmłodszych gościach McDonald’s. Rodzice mogą wybierać dla swoich dzieci spośród 312 możliwych kombinacji produktów spożywczych, by jak najlepiej dostosować posiłek do ich potrzeb i upodobań. Np. frytki mogą zastąpić owocogurtem lub pomidorkami koktajlowymi, a napoje gazowane sokami bądź wodą. Zestaw dziecięcy dostępny jest też w wersji śniadaniowej. W skład każdego zestawu Happy Meal wchodzi również jabłko albo Kubuś Mus oraz oczywiście zabawka. Z reguły są to ulubieni dziecięcy bohaterowie i postaci ze znanych produkcji kinowych. Od 4 września są to superbohaterowie drużyny Justice League i Hello Kitty.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF