Twoja pociecha przepada za sokami? Świetnie! Ale na sklepowych półkach jest ich tyle, że czasami nie wiesz, po który sięgnąć i jaki będzie najlepszy dla twojego dziecka. Odpowiedzią jest Kubuś – marka, która od lat cieszy się zaufaniem i zrozumieniem potrzeb zarówno mam jak i samych dzieci. Dlatego w odpowiedzi na nie powstał Kubuś 100% – naturalny sok, który jest nie tylko smaczny i zdrowy, bo zrobiony z owoców oraz warzyw bez dodatku cukru, ale także proponuje funkcjonalne opakowanie w postaci wygodnej butelki. Od dziś picie soku będzie jeszcze większą przyjemnością!

Kubuś_2To jak ważne jest dla naszego zdrowia jedzenie owoców i warzyw wie już praktycznie każdy. Według opublikowanej niedawno przez Instytutu Żywności i Żywienia uaktualnionej piramidy żywienia i aktywności fizycznej, owoce i warzywa powinny stanowić podstawę zbilansowanej diety. Zgodnie z rekomendacją WHO i IŻŻ jedną z zalecanych 5 porcji warzyw i owoców możemy śmiało zastąpić szklanką soku. A to szczególnie istotne, kiedy mówimy o zbilansowanej diecie naszych pociech. Nieraz zdarza się, że mimo naszych usilnych starań kręcą noskami, kiedy próbujemy podać im całe owoce czy warzywa. Niestety, okazuje się, że ta wiedza nie zawsze idzie w parze z nawykami żywieniowymi. Według badań soki owocowe są pite codziennie zaledwie przez 14 proc. dzieci[1].  Co robić w takiej sytuacji? Nic prostszego – podać sok Kubuś 100%!

Kubuś 100% to naturalny sok dostępny w kilku smakach.Kubuś 100% jabłkowy i Kubuś 100% jabłko z marchwią są produkowane ze starannie wyselekcjonowanych warzyw i owoców pochodzących z polskich upraw. Dzięki temu charakteryzuje się wyjątkowym i naturalnym smakiem. Bez dodatku cukru, konserwantów i barwników Kubuś 100% jest doskonałą i wygodną alternatywą dla zalecanej porcji owoców, warzyw lub soku, dostarczając Twojemu dziecku to, co pozwala Ci najlepiej dbać o nie. Pamiętaj, że zrównoważona dieta oraz zdrowy tryb życia mają znaczenie dla zachowania zdrowia.

Na pytanie o produkt najchętniej podawany dzieciom na II śniadanie aż 43 proc. mam wskazuje owoc[2].Dlategowychodząc naprzeciw potrzebom mam i dzieci, sok Kubuś 100% kupisz w funkcjonalnym opakowaniu. Poręczna, lekka butelka o idealnej pojemności oraz
z wygodnym dziubkiem sprawia, że bez problemu można ją włożyć do plecaczka dziecka lub zabrać na wycieczkę i spacer.Ponad 40% matek przyznaje[3], że chciałoby częściej spędzać aktywnie czas na świeżym powietrzu ze swoim dzieckiem lub uprawiać sport, a idealnym produktem dla aktywnych mam i dzieci jest właśnie sok Kubuś 100%, który w wygodnej formie dostarczy organizmowi ważnych składników odżywczych potrzebnych po wysiłku fizycznym.

Kubuś 100% dostępny jest w trzech smakowitych wariantach:

  • Kubuś 100% Jabłko, ze starannie wyselekcjonowanych polskich jabłek
  • Kubuś 100% Multiwitamina stworzony z mixu owoców
  • Kubuś 100% Jabłko – Marchew, z polskich jabłek i mazurskiej marchwi

[1] Millward Brown

[2] 4P Research Mix

[3]Millward Brown

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF