Kubuś przygotował kolejny, przepyszny wariant swojego 100% soku jabłko- marchew.
Kubuś 100% – sok nieprzecierowy, bez dodatku cukru, bez konserwantów i sztucznych barwników, bazujący na najwyższej jakości owocach. Do tej pory na rynku dostępny był w dwóch wariantach smakowych – Jabłko i Multiwitamina. Kubuś 100% to odpowiedź na potrzeby i oczekiwania najmłodszych konsumentów oraz ich mam, które wybierają dla swoich pociech to, co najlepsze. Teraz Kubuś od zawsze kojarzony z marchewką wprowadza nowy smak jabłko-marchewkowy.

KU1KU-PL-FOLIA300ml-JABMAR-100-v01Kubuś 100% Jabłko – Marchew to pyszne połączenie owoców i warzyw, które charakteryzuje naturalny smak i aromat. Starannie wyselekcjonowane, najwyższej jakości jabłka wraz z delikatną w smaku mazurską marchwią tworzą pyszną i zdrową kompozycję. To idealne połączenie uwielbiane przez dzieci.

Kubuś 100% jest dostępny w wygodnym, lekkim, plastikowym opakowaniu z dzióbkiem, które można zabrać ze sobą praktycznie wszędzie. Dzięki temu rozwiązaniu produkt jest idealnym pomysłem na drugie śniadanie w szkole i stanowi codzienną porcję warzyw i owoców, którą można zabrać ze sobą na wynos.

Dystrybutor: Tymbark-MWS
Data rozpoczęcia sprzedaży: 18.01.2016
Sugerowana cena na półce: 1,89 zł
Typ i wielkość opakowania jednostkowego: butelka plastikowa 300 ml
Typ i wielkość opakowania zbiorczego: zgrzewka 12 sztuk

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF