Z myślą o swoich klientach KFC wprowadza do najnowszej oferty kubełków Shake It! dwie niespodzianki. Twoje ulubione Hot Wings z przepysznymi sosami barbecue, słodko – kwaśnym i ekstra pikantnym obniżają swoją cenę, a do menu wchodzi jeszcze jeden, smakowity zestaw do wyboru.

kfcKFC dba o swoich klientów i słucha ich potrzeb. Już od 21.11. ich ulubiony duży kubełek Shake It! zmienia swoja cenę z 29,95 na 25,50 zł.

Legendarne Hot Wings będą również dostępne w zestawie, składającym się z 5 chrupiących skrzydełek w Kubełku Shake It!, sosu do wyboru, 1 porcji dużych frytek oraz napoju z dolewką.
W to wszystko w cenie tylko 14,90 zł.

Do wystrzałowego Kubełka Shake It! masz do wyboru 3 aromatyczne sosy, które posiadają konsystencję doskonałą do tego, aby idealnie pokryć skrzydełka Hot Wings.

Sos słodki barbecue – to wyjątkowa, oryginalna, aromatyczna i pachnąca wędzonką mieszanka. Pierwsze wzmianki o nim sięgają czasów kolonii amerykańskich z początku XVII wieku. Ten słodki, pełen wyrazistego smaku sztandarowy sos Stanów Zjednoczonych jest przyrządzany na bazie pomidorów i octu. Ale tak naprawdę każdy kraj ma swoją recepturę. Na przykład w Azji przygotowuje się go z ketchupem i syropem kukurydzianym, natomiast w Australii opiera się na przecierze pomidorowym i sosie Worcestershire. W każdej wersji jest wyrazisty przez odpowiednio dobrane przyprawy. Może łączyć w sobie przeróżne składniki, kwaśne, słodkie, a nawet pikantne.

Sos słodko – kwaśny to propozycja dla wielbicieli Wschodu, którzy lubią orientalne smaki. Jego bazą jest woda z octem ryżowym i drobno posiekane, soczyste owoce. Słodki ananas dopełnia subtelnego, aromatycznego smaku, natomiast papryczki chili dodają delikatnej pikanterii.

Sos extra pikantny to coś dla prawdziwych koneserów smaku. Już najstarsze ostre sosy, sporządzane były na bazie zmiażdżonych papryczek chili, pochodzących z regionu Wysp Karaibskich. Jeden z pierwszych pikantnych sosów składał się z octu, w którym wcześniej moczono papryki Scotch Bonnet. Na przestrzeni wieków, każdy kraj wypracował swój własny sposób przyrządzania, poprzez mieszanie zmielonych chili z innymi składnikami, takimi jak musztarda, słodkie owoce lub soczyste pomidory. Sos extra pikantny znajduje się na
7 poziomie w skali ostrości i z pewnością rozpali każde podniebienie. UWAGA: Próbujesz go na własną odpowiedzialność. Na ugaszenie pożaru w ustach idealnie sprawdzi się lodowy Krusher KFC.

Kubełki Shake It! są dostępne w restauracjach KFC na terenie całego kraju
w cenach
:

5 Hot Wings + sos – 9,95 zł

5 Hot Wings + sos + 1 x duże frytki + napój z dolewką – 14,90 zł

14 Hot Wings + 2 x sosy + 2 x małe frytki – 25,50 zł

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF