Ponad 150 autorskich przepisów znalazło się w nowej aplikacji mobilnej „Kuchenne inspiracje z TaoTao” dostępnej na urządzenia mobilne z systemami Android i iOS. Bezpłatną aplikację – wyjątkową książkę kucharską na smartfony i tablety przygotowała Agora Custom Publishing dla TAN-VIET International, wyłącznego dystrybutora marki TaoTao.


Okładka_TaoTao„Kuchenne inspiracje z TaoTao” to pomysły na dania opracowane przez kucharza Jurka Sobieniaka oraz blogerkę kulinarną Natalię Nowak-Bratek. Mają one zainspirować użytkowników aplikacji do przygotowania potraw w nowej, niebanalnej odsłonie z wykorzystaniem produktów TaoTao, m.in. sosów sojowych, rybnych i chili, makaronów ryżowych, warzyw orientalnych, oleju sezamowego, pasty curry oraz mleczka kokosowego. Użytkownicy znajdą przepisy w sześciu sekcjach tematycznych: potrawy mięsne, ryby i owoce morza, dania bez mięsa, sałatki, zupy oraz potrawy na słodko, a każdy przepis można dodatkowo wysłać e-mailem. W aplikacji dostępny jest również katalog z produktami TaoTao. Wszystkim pomysłom na dania towarzyszą atrakcyjne zdjęcia.

Aplikację można pobrać w sklepach Google Play oraz iTunes.

„Kuchenne inspiracje z TaoTao” powstały dzięki współpracy zespołu Agora Custom Publishing z TAN-VIET International, dystrybutorem marki TaoTao.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF