Kultowe postaci kreskówek wytwórni Warner Bros. staną się głównymi bohaterami najnowszej akcji promocyjnej „Baw się razem z nami” w sieci Biedronka. Scooby-Doo, Królik Bugs czy Kaczor Daffy zagoszczą na opakowaniach wielu produktów sieci. Z tej okazji dostępna będzie także specjalna aplikacja Zappar, dzięki której każdy z klientów będzie mógł bawić się wraz bohaterami bajek.

Baw się razem z nami_akcja w sieci BiedronkaJuż 17 listopada, na dwa tygodnie, do wszystkich sklepów sieci Biedronka wprowadzone zostaną nowe opakowania z postaciami z kreskówek wytwórni Warner Bros. W promocyjnych opakowaniach znajdzie się kilkadziesiąt produktów spożywczych, m.in. soki owocowe Pycholandia, jogurty i serki Miami, deser mleczny Bondi, Mleczna Kanapka, płatki do mleka Chocoszki czy płatki Magusie. Na kolorowych pudełkach, woreczkach i butelkach klienci znajdą obrazki przedstawiające swoje ulubione kreskówki, a na materiałach marketingowych na sklepie m.in. etykietach z cenami i ulotkach specjalne kody, które po ściągnięciu aplikacji Zappar* i zeskanowaniu ich telefonem umożliwią korzystanie z ciekawych gier. Kod znajduje się również w tygodniku Kropka Tv.

Gry zostaną udostępnione poprzez aplikację Zappar, która jest odpowiedzią Warner Bros.na rosnącą popularność tzw. augmented reality (tłum. rzeczywistości rozszerzonej), czyli połączenia świata rzeczywistego z generowanym komputerowo. Dzięki wykorzystaniu tej techniki klienci sieci Biedronka, którzy zeskanują znajdujące się w różnych częściach sklepu kody, będą mogli grać, czy zrobić sobie zdjęcie z wybraną postacią z kreskówki Warner Bros. Akcja w sklepach Biedronka będzie pierwszą tego typu z użyciem aplikacji wykorzystującej funkcję augmented reality w tej branży w Polsce. Z aplikacji klienci będą mogli skorzystać od 17 do 30 listopada br.

Baw się razem z nami w sklepach sieci BiedronkaDodatkową atrakcją przygotowaną dla wszystkich miłośników kreskówek Warner Bros., choć przede wszystkim z myślą o tych najmłodszych, będzie także możliwość spotkania i sfotografowania się na żywo z ulubionymi bohaterami. Postaci Looney Tunes – Królik Bugs, Kaczor Daffy, Kanarek Tweety, Kot Sylwester, Diabeł Tasmański Taz, a także Scooby-Doo oraz Tom i Jerry czekać będą na klientów 17 listopada br. w wybranych sklepach sieci Biedronka w Warszawie.

 

 

 

Maskotek można szukać w podanych poniżej lokalizacjach:

Aleje Jerozolimskie 56 C 10:30 – 14:00
ul. Złotej Wilgi 2 10:00 – 13:30
ul. Nowy Świat 68 10:00 – 13:30
ul. Targowa 22 10:30 – 14:00
ul. Bukowińska 22 15:00 – 18:30
ul. Światowida 53E 15:30 – 19:00
ul. Bokserska 61 15:30 – 19:00
ul. Jagiellońska 82 15:00 – 18:30

 

*Aplikacja Zappar dostępna jest na systemy Android oraz iOS.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF