Firma Hochland Polska wprowadziła do sprzedaży nowość w limitowanej edycji – mix serków topionych w krążku Twój WYBÓR. Każde opakowanie zawiera osiem trójkącików w czterech wyśmienitych smakach: śmietankowym, z ziołami, z szynką oraz ze szczypiorkiem i cebulą. Nowy krążek serków topionych to smakowity składnik kanapek i tostów, doskonała przekąska, a także popularny element w kuchni na ciepło

– do zapiekanek, sosów, zup. Mix Twój WYBÓR to również zwycięska kompozycja w nowatorskim konkursie „Apetyt na zabawę”, zorganizowanym przez Hochland, uznana za najlepszą przez konsumentów i jury.

Krążek Twój WYBÓR powstał w wyniku nowatorskiej aktywności konsumenckiej, która na przełomie czerwca i lipca 2012r. została przeprowadzona w Internecie, na stronie internetowej pod adresem http://www.apetytnazabawe.pl.

W zabawie mógł wziąć udział każdy. Konkurs, który przeprowadzony został pod hasłem „Apetyt na zabawę”, polegał na stworzeniu oryginalnej, własnej kompozycji mixu serków topionych oraz udzieleniu odpowiedzi na pytanie, dlaczego właśnie ta kompozycja jest najlepsza. W czasie jego trwania zgromadzono ponad 5 tysięcy zgłoszeń. Wybór zwycięzców opierał się na dwóch niezależnych od siebie mechanizmach: głosowania oraz wyboru przez jury. Zwycięzcą nagrody głównej- lodówki pełnej serów Hochland – została Pani Julia Gołata. Zwycięski produkt został nazwany

Twój WYBÓR, a imię i nazwisko Zwycięzcy zostało nadrukowane na opakowaniu.

 

Twój WYBÓR – dostępny w edycji limitowanej obok innych lubianych i popularnych krążków Hochland, takich jak Sortett, Mixtett, Tercett, pozwala na przygotowanie ciekawych, smacznych i inspirujących dań. Na stronie www.seromaniacy.pl każdy konsument znajdzie wiele możliwości wykorzystania tego, jak i innych produktów firmy. Strona zawiera szeroką gamę przepisów kulinarnych dla miłośników różnego rodzaju serów.

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF