Bulion to podstawa wielu dań w polskiej kuchni – nie tylko lubianego przez Polaków rosołu, ale też innych zup i dań głównych. Przygotowanie smacznego i wartościowego bulionu to jednak zadanie czasochłonne i wymagające wielu przygotowań. Krakus znalazł sposób, jak temu zaradzić – koncentraty bulionu to wygodne rozwiązanie gwarantujące szybkie i smakowite efekty!

Koncentrat bulionu drobiowego KrakusKoncentrat bulionu warzywnego KrakusZ Krakusem doskonały bulion jest na wyciągnięcie ręki. Tradycyjna receptura oraz bogactwo smaku i aromatu zostały zamknięte w wygodnej butelce – wystarczy wlać koncentrat do wody i zagotować, a po dodaniu wybranych składników można przygotować ulubioną zupę lub sos! Koncentraty bulionów Krakusa to również doskonała baza dań z ryżem, kaszą czy makaronem. Innowacyjne rozwiązanie to nie tylko wygoda w kuchni, ale i gwarancja smaku. Krakus prezentuje nowość w dwóch wariantach – koncentrat bulionu warzywnego i drobiowego.

Koncentraty marki Krakus to idealna recepta dla tych, którzy cenią w kuchni klasyczny smak oraz nowoczesne rozwiązania zapewniające wygodę, a jednocześnie często obawiali się zaufać znanym dotychczas alternatywom tradycyjnego bulionu. Produkty Krakusa to propozycja dla każdego, kto ceni pełnowartościowe jedzenie i uwielbia gotować, ale nie zawsze znajduje wystarczająco dużo czasu na przygotowanie ulubionych dań.

Unikalna receptura bulionu warzywnego i drobiowego, bez konserwantów, zagęstników i glutaminianu sodu to szybki i smakowity niezbędnik w każdej kuchni.

Start sprzedaży: 16.08.2016

Cena sugerowana na półce: 4,25 zł

Typ i wielkość opakowania jednostkowego: butelka 300 ml

Typ i wielkość opakowania zbiorczego: taca, 6 szt.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF