Łagodny, ale stanowczy, ma ten sam pomidorowy smak i wciąż jest intensywnie ketchupowy, ale ratuje ulubione potrawy z jeszcze większą lekkością. Jak to możliwe? Nowy wariant ketchupu łagodnego Kotlin ma średnio o 60 procent mniej kalorii niż ketchupy z dodatkiem cukru!

KOTLINWiosna to dobry czas na pomidorową rewolucję. Dlatego już od 1 kwietnia na półkach sklepowych pojawi się innowacyjny na rynku ketchup Kotlin łagodny 60% mniej kalorii. Ketchup idealny dla osób dbających o linię i zdrowy tryb życia. Produkt w składzie nie zawiera dodanego cukru! Ketchup spełni też wymagania osób, które muszą wyeliminować cukier ze swojej diety.

Łagodny, lekki, tak samo pomidorowy!

Liczenie każdej kalorii nie jest dobrą strategią, co nie znaczy, że nie należy zwracać uwagi na sposób odżywiania. Najlepiej jest wpaść w pomidorowy nastrój z Kotlinem i spróbować nowej wersji ketchupu  łagodnego. Intensywny i bezwzględnie pomidorowy smak wciąż jest jego najmocniejszą stroną, w składzie nie ma jednak dodanego cukru – co może działać na korzyść w naszej codziennej diecie. Pomidorowa rewolucja dotyczy więc tylko zawartości cukru w składzie – zastąpiono go substancją słodzącą, dzięki czemu 100 g ketchupu to teraz tylko 45 kalorii!

Agros Nova jako producent ketchupów marek: Kotlin i Włocławek jest v-ce liderem rynku w kategorii ketchupów w Polsce.

Ketchup łagodny 60% mniej kalorii (450 g)

Sugerowana cena półkowa: 4,19 zł

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF