Kostki bulionowe Vegeta – marki z długą i bogatą tradycją dostępne są w trzech wariantach smakowych: rosół drobiowy, rosół wołowy oraz bulion warzywny, a także w dwóch formatach opakowań: 6 x 10g (60 g) i 12 x 10g (120 g).

Posiadają nowoczesne opakowania, które wyróżnia ciekawa szata graficzna wzbogacona o czytelne ikony wskazujące na smak bulionu, co ułatwia konsumentom wybór. Buliony Vegeta są wygodne w użyciu. W łatwy sposób pozwalają podkreślić smak i aromat zup, dań oraz sosów. Dzięki nim gotowanie staje się prostsze, a czas spędzony w kuchni krótszy.

pr

Kostki Vegeta dodają smaku

Można je wykorzystać jako bazę do zup lub dań mięsnych i sosów. Dostępne są w trzech wariantach smakowych: warzywnym, drobiowym oraz wołowym.

Rosół na start

Chcesz ekspresowo przygotować rosół? A nie masz na to czasu? W tej sytuacji przydadzą Ci się kostki rosołowe Vegeta, które dostępne są w trzech wariantach smakowych: drobiowym, wołowym oraz warzywnym. Wypróbuj je już dziś!

Smak zamknięty w kostce!

Kostki rosołowe Vegeta dostępne są w trzech tradycyjnych wariantach smakowych: rosół drobiowy, rosół wołowy i bulion warzywny.

Łatwa i wygodna kuchnia

Gotowanie stanie się prostsze, jeśli do swoich ulubionych zup, dań i sosów dodasz kostki rosołowe Vegeta, które dostępne są w trzech wariantach smakowych: drobiowym, wołowym oraz warzywnym!

Sugerowana cena na półce: 2,09 zł/60g; 3,19 zł/120g

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF