Jest wiele czynników, które wpływają na to, że tak cenimy dobre korniszony. Najlepsze są te ze świeżych i starannie selekcjonowanych, małych ogórków – chrupkie i w pysznej zalewie powstałej z unikalnej kompozycji przypraw. Krakus poznał sekret przepisu na idealne korniszony, dlatego na sklepowe półki wchodzi nowość marki.

Korniszony KrakusWyłącznie świeże, młode ogórki – wyjątkowo chrupkie, w słodkiej zalewie z kompozycją przypraw wzbogaconą koprem, czosnkiem, chrzanem i dużą porcją gorczycy – to najdelikatniejsza postać ogórków, którą właśnie proponuje Krakus.

Marka Krakus znana jest z doskonałych przetworów warzywnych – to lider między innymi w kategorii ogórków konserwowych, docenianych na wielu stołach. Korniszony są idealnym uzupełnieniem gamy produktów, dotychczas oferowanej Konsumentom. To popularny dodatek lub zakąska do różnych potraw. Receptura marki jest na tyle unikalna, a zarazem charakterystyczna, że korniszony z pewnością przypadną do gustu smakoszom ogórków, jak i tym, którzy do tej pory nie mieli okazji do nich się przekonać.

Start sprzedaży: 16.08.2016

Cena sugerowana na półce: 5,87zł

Typ i wielkość opakowania jednostkowego: słoik 500g

Typ i wielkość opakowania zbiorczego: taca, 6 szt.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF