Dzień Kobiet i zbliżająca się wiosna –to idealny czas, by małymi krokami dokonywać zmian! Bakoma – w konkursie trwającym od Dnia Kobiet do pierwszego dnia kalendarzowej wiosny – zachęca swoje fanki, aby pokazały, w jaki sposób ożywiają swoją kuchnię i jak same budzą się do życia.

naturalne wiosenne metamorfozyKonkurs „Naturalne wiosenne metamorfozy” składa się z dwóch tygodniowych edycji. W pierwszej z nich (8-14 marca) zadaniem uczestniczek jest stworzenie przepisu na pyszną wiosenną sałatkę z warzywami i jogurtem Naturalnym Gęstym, a nagrody stanowi 5 elektrycznych szatkownic do warzyw TEFAL Fresh Express.

Edycja druga (15-21 marca) to poszukiwanie najlepszego pomysłu na domowe kosmetyki jogurtowe z wykorzystaniem produktu Bakomy. Tu nagrodą jest 5 zestawów kosmetyków do pielęgnacji ciała Clarena z ekstraktem z jogurtu.

 Konkurs odbywa się na fanpage’uwww.facebook.com/KuchniaJogurtowa. Aby wziąć w nim udział, należy dodać swój przepis wraz ze zdjęciem w komentarzu pod wskazanym w regulaminie postem konkursowym (8.03 – dla I edycji; 15.03 – dla II edycji).

Szczegóły konkursu – w zakładce konkursowej: http://on.fb.me/1M44jA0.

Zachęcamy do wiosennych metamorfoz!

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF