Muffinki, cupcakes czy po prostu… babeczki zawładnęły naszymi gustami. Pokochaliśmy małą, słodką przekąskę mieszczącą się w dłoni. W czym tkwi sekret jej popularności? Babeczka jest modna!

Babeczki goszczą na naszych stołach bez okazji. Stały się niezobowiązującym słodkim przysmakiem na każdy dzień tygodnia, przygotowywanym spontanicznie, pod wpływem chwilowej zachcianki. Wypatrzyliśmy je w sieciowych kawiarniach i amerykańskich programach kulinarnych i… zapragnęliśmy spróbować w domu. Pieczemy je z dziećmi i dla dzieci; dla przyjaciółek i bliskich; przynosimy w formie niespodzianki na spotkania towarzyskie i kinderbale*.

 

Najczęściej wybieramy babeczki czekoladowe i jogurtowe. Chętnie eksperymentujemy z dodatkowym nadzieniem – budyniowym, dżemem, owocami czy płatkami czekolady. Z dziećmi lubimy urozmaicać wypieki, wymyślać dodatkowe dekoracje, rozwijające kreatywność i pozwalające na wspólną zabawę w pieczenie.*

 

Babeczki Nadziane Delecta to doskonały pomysł na początek kulinarnej przygody i szybka alternatywa dla pracochłonnych wypieków. Wystarczy dodatek jaj, oleju i mleka, kilka minut pracy, by w papierowych papilotkach podać bliskim małe „co nieco”. Do wyboru Delecta proponuje babeczki z trzeba rodzajami nadzienia:  budyniem, owocami lub płatkami czekolady.

cytrynowo pl_konkurs grafika

Weź udział w konkursie i wygraj zestaw Babeczek Nadzianych od Delecty.

Zadanie konkursowe:

Podziel się swoim pomysłem na oryginalną  dekorację Babeczek Nadzianych Delecta

Do wygrania 5 zestawów babeczek (3 szt) wraz z silikonowymi foremkami:

 

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ

Na wasze prace konkursowe czekamy do dnia: 14-03-2013 r do godz. 23:59 pod adresem konkurs@cytrynowo.pl

 

 

AKTUALIZACJA:

W konkursie wygrali:

Monika Cz.

Kamila S.

Roksana G.

Sebastian K.

Weronika P.

Zwycięzców poinformujemy mailowo. GRATULUJEMY!

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF