Marka Solidarność z okazji zbliżających się Pierwszych Komunii oferuje specjalną kolekcję bombonierek w pięknej oprawie graficznej. Czekoladowe słodycze uświetnią uroczystości komunijne i sprawią dzieciom wiele radości. Produkty są dostępne w sprzedaży od marca br.

W związku ze zbliżającym uroczystościami pierwszokomunijnymi marka Solidarność przygotowała specjalną ofertę słodyczy. Propozycję tworzą czekoladki dostępne w formie bombonierek w pięknej oprawie graficznej. Gama smakowa produktów została dobrana tak, aby zadowolić bohaterów tego uroczystego wydarzenia.

11

Oferta komunijna Solidarności obfituje w produkty z pysznymi, aksamitnymi kremami, zatopionymi w delikatnej czekoladzie. Są to czekoladki: Choco Choco, Czekoladowe Tajemnice, L’Amour, Pistachio i Złote Czekoladowe Kreacje. Produkty mogą stanowić słodki podarunek, jak również pamiątkę jednego z ważniejszych dni w życiu dziecka.

Czekoladki są dostępne w opakowaniach z motywami i emblematami komunijnymi. Bombonierki zyskały obwoluty i papiery okazjonalne, w tym z rozróżnieniem produktów dedykowanych dziewczynkom i chłopcom. Produkty w okazjonalnych szatach graficznych podkreślają wyjątkowy oraz uroczysty charakter oferty.

Informacje o produktach

Producent: Colian Sp. z o.o.

Marka: Solidarność

Produkt Gramatura Sugerowana cena (zł)
CHOCO CHOCO 250 g 12,00
CZEKOLADOWE TAJEMNICE 238 g 16,00
L’AMOUR 165 g 11,30
L’AMOUR 233 g 13,30
PISTACHIO 250 g 12,00
ZŁOTE CZEKOLADOWE KREACJE 228 g 18,60
Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF