21 i 22 stycznia, obchodzimy Dzień Babci i Dzień Dziadka, dlatego warto już teraz zastanowić się nad odpowiednim upominkiem. Każdy wnuczek i wnuczka bez wątpienia trafi w samo sedno wybierając jedną z idealnych na tę okazję kompozycji od marki Czas na Herbatę – „Ogród Babuni” oraz „Herbatka dla Babci i Dziadka”.

ogrod_babuni_aranz_czas_na_herbateSmakowite świętowanie

Zarówno babcię, jak i dziadka z pewnością ucieszy paczuszka aromatycznej i przepełnionej słodkimi owocami herbaty. Stworzona specjalnie z myślą o nich kompozycja „Herbatka dla Babci i Dziadka” to doskonały bukiet pyszności, takich jak suszone kawałki jabłka, owoce dzikiej róży, skórka pomarańczowa i hibiskus. Drugą propozycją marki Czas na Herbatę jest „Ogród Babuni”. Ta równie wyjątkowa kompozycja to zestawienie kawałków ananasa, banana, jagód, rodzynek, hibiskusa i wiśni.

Dzięki obu propozycjom chwila z filiżanką herbaty, bez względu na porę roku, każdego smakosza przeniesie do egzotycznego ogrodu, wypełnionegoletnio-jesiennymi aromatami.

Zarówno w przypadku „Herbatki dla Babci i Dziadka”, jak i „Ogrodu Babuni”, idealnie nasycony smak naparu odkryjemy zanurzając jedną lub dwie łyżeczki herbaty w 200 ml wody o temperaturze 95oC, na czas około 5-8 minut.

Chcąc sprawić naszym ukochanym babciom i dziadkom przepyszną niespodziankę z okazji ich święta koniecznie wybierzmy jedną z unikatowych, owocowych kompozycji marki Czas na Herbatę.

Kompozycje „Ogród Babuni” oraz „Herbatka dla Babci i Dziadka”, a także wszystkie inne produkty marki Czas na Herbatę, dostępne są w ofercie sklepów stacjonarnych Czas na Herbatę, a także online na www.czasnaherbate.net.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF