Różnorodność funkcji, duża pojemność, ergonomia i nowoczesny design sprawią, że będziesz się czuł jak profesjonalny kucharz.

Wyposażając kuchnię często jesteśmy ograniczeni jej rozmiarami. W tych większych mamy więcej możliwości, gdyż duża część sprzętów do zabudowy ma standardowe rozmiary. Do mniejszych kuchni szukamy urządzeń nowoczesnych, funkcjonalnych, ale o kompaktowych rozmiarach. W tym przypadku doskonałym wyborem są kompaktowe piekarniki do zabudowy firmy Samsung z rodziny NEO. Dzięki nim nawet osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z gotowaniem, mogą spodziewać się doskonałych efektów kulinarnych eksperymentów.

nq50c7535ds-002-front-light-on-silverPiekarniki kompaktowe Samsung NEO NQ50C7535DS i NQ50C7935ES przy wysokości 45 centymetrów mają aż 50 litrów pojemności. To doskonały wynik w porównaniu ze standardowymi kompaktowymi piekarnikami do zabudowy. Tak duże rozmiary pozwolą zmieścić w nim nawet wyrośniętego kurczaka, nim trafi na stół. Cały proces pieczenia będziemy mogli obserwować dzięki szerokiej lampie lustrzanej, która zapewnia doskonałe oświetlenie wnętrza.

NQ50C7535DS to połączenie piekarnika i kuchenki mikrofalowej, a NQ50C7935ES to piekarnik parowy, który ma funkcję pełnego gotowania na parze oraz nawilżania parą podczas pieczenia. Małe wymiary, duża pojemność i nowoczesny design wykorzystujący stal nierdzewną oraz dotykowy panel sterowania to tylko niektóre cechy tych niezwykłych piekarników. Oferują on zestaw funkcji, które zadowolą zarówno początkujących jak i zaawansowanych kucharzy:

Funkcja Pro-Roasting umożliwia szybkie obsmażenie potraw mięsnych, aby zapobiec utracie soków, a następnie kontynuację pieczenia w niższej temperaturze. W efekcie mięso będzie kruche i soczyste.

nq50c7935es-001-front-silverTryb intensywnej obróbki cieplnej (Intensive Cooking) znajduje zastosowanie do potraw zamrożonych i wielowarstwowych. Piekarnik wykorzystuje wówczas wszystkie źródła ciepła równocześnie – grill, grzałkę dolną, dwa źródła termoobiegu, dzięki czemu ciepło jest rozprowadzane równomiernie. Piekarnik kompaktowy NEO jest wyposażony w termoobieg z dwoma wentylatorami – praca dwóch wentylatorów zapewnia równomierne rozprowadzenie ciepła w całej komorze urządzenia. Pozwala to na skuteczne wyeliminowanie obszarów z niższą temperaturą, nawet podczas korzystania z trybu pieczenia na kilku poziomach, tworząc równomierną temperaturę i zapewniając równomierną obróbkę cieplną żywności. Zakres temperatur, który możemy osiągnąć w piekarniku to 40 do 250°C.

Piekarniki Samsung NEO NQ50C7535DS i NQ50C7935ES oferują też dużą ergonomię. Jasne oświetlenie piekarnika, nowy system zawiasów, który zapobiega nagłemu i niekontrolowanemu otwarciu drzwi i płynnie je zamyka to tylko niektóre z udogodnień. Utrzymanie czystości ułatwia pokrycie wnętrza piekarnika emalią i system parowego czyszczenia.

Sugerowana cena detaliczna:

Samsung NEO NQ50C7535DS – 4299 pln

Samsung NEO NQ50C7935ES – 4999 pln

Parametry fizyczne

Komora 440 x 255 x 430 mm (pojedyncza)

Obrys 560 x 450 x 550 mm

Pojemność użytkowa 50 litrów

Waga netto 41 kg

Waga brutto 45 kg

 

Wyposażenie w zestawie

Kwadratowa blacha do pieczenia x 2

Kwadratowy metalowy ruszt x 1, wsuwany ruszt x 1

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF