15 kwietnia 2013 roku startuje kolejna odsłona wielkiej loterii „Bakalmat” – Gotówka od Bakalland. Tym razem akcją promocyjną objęte są pełnoziarniste płatki oraz chrupiące musli BAKALLAND.

Aby wziąć udział w loterii wystarczy kupić paczkę płatków bądź musli ze specjalną naklejką promocyjną oraz zarejestrować kod z opakowania na stronie dedykowanej loterii: www.bakalmat.pl . Każde zgłoszenie aż 3-krotnie bierze udział w losowaniu nagród!

BAKALMAT_zdjęcie

Codziennie, siedmiu szczęśliwców, którzy poznali przepis na śniadanie doskonałe z płatkami lub musli BAKALLAND ma szansę na wygranie 100 zł. Raz w miesiącu losowana jest nagroda w wysokości 1000 zł, natomiast wszyscy uczestnicy loterii biorą udział w losowaniu nagrody głównej o wartości 10.000 zł. Unikalny mechanizm loterii pozwala na odbiór nagrody – w bankomatach na terenie całej Polski. Loteria będzie trwała do 30 września br.

Wypłaty należnej kwoty można dokonać na podstawie otrzymanego SMS-em kodu transakcyjnego, numeru PIN i wartości nagrody. Do pobrania pieniędzy niepotrzebna jest karta bankomatowa, a jedynie dane z SMS-a. Lista bankomatów, w których można dokonać transakcji znajduje się pod następującym linkiem http://halcash.pl/theme/targeo.html . Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w dniu 14 czerwca 2013 r.

Powitajmy nowy dzień bakaliowo z przepisem na śniadanie doskonałe! Wzbogaćmy nasz posiłek bakaliowymi płatkami pełnoziarnistymi bądź chrupiącym musli, a przy okazji zawalczmy o gotówkę od BAKALLAND! Na inwestycji w bakaliowe przyjemności na pewno zyska nasze zdrowie, a może nawet portfel, dlatego bądźmy na TAK!

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF