Już 18 stycznia w ramach kolejnej odsłony najnowszej kampanii reklamowej, poznamy niebiańskie oblicze tych znanych i uwielbianych pianek. W spocie Wedel przypomina konsumentom swoją bogatą historię i otwiera przed nimi drzwi do Fabryki Przyjemności, w której powstają lekkie jak chmurka pianki Ptasie Mleczko®. Subtelne, zwiewne postaci, obłoki i powiewające na wietrze piórka, odzwierciedlają walory produktu – delikatność lekkich pianek oblanych kruchą warstwą oryginalnej wedlowskiej czekolady. Wszystko to sprawia, że widz ma ochotę sięgnąć po tę pyszną piankę, by poczuć się przez chwilę jak w niebie.

Potwierdzeniem zamiłowania Polaków do wedlowskich pianek Ptasie Mleczko® są  liczne nagrody i wyróżnienia. Już na początku 2013 roku marka otrzymała kolejną nagrodę „Najlepszy Produkt – Wybór Konsumentów 2013” dla pianek Ptasie Mleczko® Rajska Wyspa.

„Polacy uwielbiają Ptasie Mleczko®. Aż 70% konsumentów wskazuje je jako ulubioną markę (listopad 2012, badanie ATP MillwardBrown SMG/KRC), co znajduje swoje potwierdzenie w danych rynkowych. W 2012 roku Ptasie Mleczko® waniliowe 420 g. było najlepiej sprzedającym się produktem czekoladowym w Polsce* Ptasie Mleczko® to absolutny lider na rynku pianek w czekoladzie** oraz numer 1. w kategorii pralin (źródło Nielsen) – mówi Magdalena Pawelec, Kierownik Marketingu LOTTE Wedel. „Ptasie Mleczko®  to kawałeczek nieba, który każdy może celebrować na swój własny sposób. W tym właśnie tkwi sekret jego niepowtarzalnego i delikatnego smaku, któremu tak trudno się oprzeć” – dodaje Pawelec.

 

12912_Wedel_Ptasie_30s.00000322

 

To już druga reklama emitowana w ramach nowej kampanii marki Wedel, która ruszyła 7 stycznia. Wedel jako Fabryka Przyjemności przenosi swoich konsumentów w magiczny świat czekolady, pokazując czym jest prawdziwa przyjemność. Bajkowy, ale wiarygodny świat w emocjonalny sposób podsuwa wyobraźni widza przedsmak tej jedynej w swoim rodzaju przyjemności, jaką daje Ptasie Mleczko®. W reklamie niebiańska, zwiewna i lekka Fabryka Przyjemności jest ukryta w każdym pudełku pianek Ptasie Mleczko®.

Autorem kreacji nowego spotu jest Team One, a reżyserem Eli Sverdlov. Za zakup mediów odpowiada dom mediowy ZenithOptimedia, a  obsługę PR agencja 24/7 PR. Emisja spotu zostanie zrealizowana w telewizji, kinach oraz w Internecie, na wedlowskim kanale YouTube.

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF