Ruszyła jesienna kampania internetowa marki Jupik, wspierająca kolejną odsłonę przygód Jupika i jego drużyny. Tym razem fani Jupik Team’u zobaczą kolejny odcinek przygód swoich ulubieńców oraz będą mogli wziąć udział w konkursach z zadaniami.

 

 

Na stronie www.jupik.com pojawił się  kolejny, drugi odcinek sensacyjnych  przygód drużyny Jupik T.E.A.M. (Tajnych Ekspertów Aktywnej Mocy). Tym razem Jupik i jego wierni przyjaciele będą starali się przeszkodzić  złowrogiej organizacji M.I.S.T w jej niecnych zamiarach. Dla swoich fanów Jupik  przygotował też nowy konkurs z zadaniami. Dla najlepszych, co tydzień, czekają żywcem wzięte ze szpiegowskich filmów, nagrody:  zdalnie sterowany helikopter, okulary z minikamerą, zegarki, gry Hasbro, T-shirty i karty ID, a w finałowym starciu – nowoczesny laptop Asus Lamborgini.

 

Najnowszy film oraz poprzedni odcinek przygód Jupik T.E.A.M.-u można zobaczyć na youtube:

 

http://www.youtube.com/watch?v=SweNqOV9HQE&feature=youtu.be

 

 

Jesienna odsłona przygód Jupika i jego przyjaciół potrwa 10 tygodni, a wspierana jest kampanią internetową. Aktywności na stronie oraz film przygotowała OS3 Multimedia, a za zakup i planowanie mediów odpowiada dom mediowy  MPG.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF