Rozkoszna słodycz przełamana orzeźwiającą nutą – tak w kilku słowach opisać można smak nowego „Coco Drink Ananas & Acerola” marki dr Antonio Martins. Ten niezwykły napój, będący połączeniem odżywczej wody kokosowej z sokiem ananasowym oraz acerolą, podbije serca i pobudzi zmysły nawet najbardziej wymagających smakoszy.

 

 

 

 

Dr Antonio Martins – sama natura

„Coco Drink Ananas & Acerola” marki dr Antonio Martins to aromatyczna kombinacja smaków, w doskonały sposób łącząca wszystko, co najlepsze w kokosie, słodkim ananasie i egzotycznej aceroli. Woda kokosowa, która stanowi bazę napoju, uznawana jest za drugi – po H2O – najczystszy płyn na ziemi i charakteryzuje się takim samym poziomem elektrolitów jak ludzka krew. Co więcej, woda kokosowa pełna jest naturalnych cukrów, witamin i składników odżywczych, dzięki czemu doskonale wpływa na funkcjonowanie naszego organizmu. Pomaga także przezwyciężyć zmęczenie – nazywana bywa „naturalnym napojem energetycznym”. Ananas, drugi z najważniejszych składników „Coco Drink Ananas & Acerola” marki dr Antonio Martins, ze względu na swoją słodycz i głębię aromatu od dawna cieszy się zasłużoną sławą jednego z najsmaczniejszych owoców tropikalnych. Co więcej – karaibskie słowo „anaana”, od którego pochodzi nazwa rośliny, znaczy dosłownie „aromat aromatów”! Ananas jest jednak nie tylko smaczny, ale również zdrowy. Zawiera bowiem kwasy organiczne, związki miedzi i potasu, witaminę E oraz ułatwiającą trawienie bromelinę. Acerola, nazywana również wiśnią z Barbados, poszczycić się może z kolei najwyższą zawartością witaminy C wśród wszystkich znanych owoców. Wyróżnia się ona kwaskowatym smakiem, dzięki czasu stanowi doskonałe uzupełnienie słodkiego soku ananasowego i delikatnej wody kokosowej.

 

Egzotyka zamknięta w kartonie

Nowy „Coco Drink Ananas & Acerola” to pierwsza z egzotycznych wariacji skomponowanych przez dr. Antonio Martinsa w oparciu o wodę kokosową. Opracowany on został w taki sposób, by w doskonałych proporcjach połączyć smaki i właściwości wybranych owoców. Większość, bo aż 72% napoju stanowi sok pochodzący z wnętrza młodych, zielonych kokosów, sok z ananasa to 26%, zaś acerola w postaci owocowego puree – 2% zawartości. Warto zaznaczyć, że „Coco Drink Ananas & Acerola” to produkt w 100% naturalny, nie zawiera konserwantów ani sztucznych barwników, czego dowodem jest certyfikat „BIO”, którym uhonorowane są wszystkie produkty marki dr Antonio Martins. Nowy, aromatyczny napój dostępny jest w poręcznym kartonie o pojemności 500 ml, dzięki czemu zmieści się nawet w damskiej torebce.

Nowy napój „Coco Drink Ananas & Acerola” polecany jest wszystkim tym, którzy stawiają na produkty naturalne, odżywcze, a przy tym zachwycające smakiem. Ta stworzona przez dra Antonio Martins owocowa kompozycja na bazie wody kokosowej z pewnością ich oczaruje…

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF