Wiosna, kwitnące drzewa, kwiaty, słońce, matury – wszystko kojarzy się z majem. Z tym miesiącem związana jest jednak jeszcze jedna bardzo ważna data, mianowicie Dzień Matki J Jest tyle dni w roku, kiedy możemy podziękować naszym mamom, że są z nami, że nas wspierają, że możemy na nie liczyć, ale data 26 maja powinna być wyjątkowym świętem.

KOMPOZYCJA 6 SMAKÓWW Polsce Dzień Matki pierwszy raz obchodzono w 1914 roku w Krakowie. Od tego czasu święto zyskiwało coraz większą popularność. Obecnie obchodzone jest we wszystkich przedszkolach oraz szkołach. Dla wszystkich jest to wspaniała okazja, by spędzić cudowny czas z mamami, by podziękować im za wszystko oraz powspominać wszystkie miłe chwile.

Czy zastanawiacie się jaki upominek moglibyście podarować swoim matkom – nasza rada jest prosta. Dajcie im chwile spędzone wspólnie, z pewnością nic bardziej ich nie ucieszy. Warto zaaranżować przyjemne wspólne popołudnie ze smakowitą przekąską i aromatyczną herbatą. Chwile spędzane w tak przyjemnej atmosferze zapewne umili Wam herbata Bifix. Specjalnie na tę okazję marka BiFIx przygotowała Kompozycję 6 smaków BiFix – będzie ona świetnym upominkiem, a także elementem, który uprzyjemni nam wspólnie spędzony czas. Do m.in. wyboru: herbatka malinowa, żurawinowa, wiśniowa, poziomkowa, wieloowocowa oraz o smaku dzikiej róży.

KOMPOZYCJA 6 SMAKÓW BIFIX

Cena: ok. 10 zł

www.bifix.pl

www.zdroweherbaty.com.pl

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF