Witalność kojarzona jest przede wszystkim ze zdrowiem, choć tak naprawdę gdyby rozłożyć ją na czynniki pierwsze okazałoby się, że jest wszystkim, co najlepsze: siłą, intelektem i urodą. O to, jak odpowiedni zestaw witamin dostarczyć do organizmu zadbał Tymbark – wystarczy sięgnąć po szklankę soku dziennie!

tymbarkCzy wiecie, że aby kochać życie pełną parą organizm potrzebuje witamin i minerałów? Są one niezbędne do prawidłowego funkcjonowania– odpowiadają za przemianę materii, wygląd odporność, zmysły, a także regulują pracę narządów wewnętrznych. Bez odpowiedniego poziomu (który podany jest w tabeli dziennych referencyjnych wartości spożycia na dany składnik) nie działamy sprawnie. Możemy porównać się wtedy do urządzenia – gdy brakuje nam jednej śrubki, jego sprawność i funkcje są ograniczone.

Tymbark zadbał o to, by jego konsumenci mogli cieszyć się zdrowiem oraz bez problemu odnaleźć w produktach witaminy – większość soków 100% bogata jest w witaminę C, a dodatkowo, zależnie od smaku, także w naturalnie występujące w owocach i warzywach wartości odżywcze jak np. beta –karoten, potas, błonnik

Szklanka soku, którą możemy zastąpić jedną z zalecanych 5 porcji warzyw i owoców to doskonała dawka pozytywnej energii!Dodatkowo, witamina C oraz flawonoidy zawarte w soku pomarańczowym mogą być zamiennikiem dla porcji kofeiny, pobudzając do pracy naczynia krwionośne oraz tkankę mózgową.

Można śmiało powiedzieć – samo zdrowie

Zastanawiasz się jak sprawdzić, czy jesteś witalny? Tymbark ma dla ciebie proste ćwiczenie – zadaj sobie pytanie „czy kochasz życie?”. Jeśli jesteś pełen sił, masz ochotę szaleć, bawić się, widzisz świat przez różowe okulary, to prawdopodobnie TAK – kochasz życie. Pamiętaj tylko, by o nie dbać każdego dnia dostarczając organizmowi odpowiedniej dawki witamin! Miej pod ręką sok 100% Tymbark i nie obawiaj się spadku formy.

Jeśli zaś nie czujesz się na siłach, ciężko wstać ci z łóżka, odczuwasz zmęczenie i brak ci pozytywnej energii – koniecznie zacznij dbać o swój jadłospis! Dieta bogata w różnorodne składniki odżywcze, w tym także witaminy, pozwoli ci odzyskać równowagę. Zacznij od szklanki soku, a już niebawem poczujesz, że coraz bardziej kochasz życie.

 

Więcej na:

www.tymbark.com

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF