Delikatny, naturalny i pozbawiony konserwantów – Serek Wiejski z Piątnicy jest elementem codziennej diety tysięcy Polaków. Jego wersja z dodatkami – ananasem, truskawkami, brzoskwinią lub miodem, była nie tylko pierwsza na rynku pod względem innowacyjności opakowania, ale także ciekawym pomysłem na urozmaicenie jego smaku.  Wygodne rozwiązanie, w postaci dwudzielnego opakowania zostało bardzo dobrze przyjęte przez konsumentów. Teraz ziarnisty serek z dodatkami zyskał całkiem nowe, jeszcze wygodniejsze opakowanie.

Serek_Wiejski_z_owocami_150g-nowe_kubkiZmiany rzucają się w oczy już od pierwszego wejrzenia. Nowy kubeczek ma formę „klinka”, znaną z twarogów wiejskich produkowanych przez OSM Piątnica. To przełom na polskim rynku serków wiejskich, a do tego bardzo wygodne rozwiązanie. Sekret tkwi w jego kształcie – nowy kubeczek Serka Wiejskiego z Piątnicy, dzięki niespotykanej formie „klinka” jest nieco większy od poprzedniej wersji. W ten sposób dużo wygodniej i szybciej można wymieszać owocowe dodatki lub miód z delikatnymi ziarenkami twarożku.

Wraz z nowym kubeczkiem, Serek Wiejski z Piątnicy otrzymał także nową kolorystykę i elementy graficzne. Na opakowaniach widać duże zdjęcia przedstawiające świeży, apetyczny serek z owocami – z truskawkami, brzoskwiniami, ananasem lub z miodem. Każdemu z czterech smaków przypisany jest inny kolor przewodni, nawiązujący do owocowego dodatku, co zdecydowanie ułatwia odróżnienie poszczególnych wersji smakowych. Całość znacznie bardziej przyciąga wzrok  i sprawia, że znalezienie Serka Wiejskiego z Piątnicy na sklepowej półce jest jeszcze łatwiejsze!

Serek Wiejski w nowych opakowaniach pojawił się w sklepach w październiku. Kosztuje 1,99 zł za opakowanie zawierające 120 g serka i 30 g wsadu owocowego.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF