Kaszanka z grilla od niedawna szturmem zdobywa podniebienia miłośników dań przyrządzanych nad żarzącym się węglem. Letnia propozycja marki Nove, jaką jest Kaszanka biała z pomidorami i bazylią z linii Grill to przysmak przygotowany specjalnie z myślą o kucharzeniu na świeżym powietrzu. Dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości mięsa oraz wolnej od chemicznych dodatków recepturze możemy do woli cieszyć się pełnią smaku grillowego specjału.


kaszanka_biala_z_bazylia_i_pomidorami_zm_noveWłoskie grillowanie

Głębia smaku Kaszanki białej z bazylią i pomidorami z linii Grill marki Nove to zasługa najlepszego gatunkowo mięsa oraz dopracowanej receptury, zgodnej z wyznacznikami sztuki wędliniarskiej. Specjał ten powstał w oparciu o naturalne składniki, a jego skład wolny jest od dodatku glutaminianu sodu, sztucznych barwników oraz niskojakościowego mięsa oddzielonego mechanicznie, tzw. MOM. Połączenie 100% mięsa wieprzowego oraz delikatnej kaszy, pozwoliło stworzyć tradycyjny produkt o niepowtarzalnym smaku. Dodatek wyrazistej bazylii oraz aromatycznych pomidorów, zadbał natomiast o to, by ten klasyczny przysmak zyskał niespotykane dotąd na rynku oblicze. Powstała ze ściśle dopracowanych komponentów Kaszanka biała z linii Grill marki Nove stwarza zupełnie nowe możliwości w świecie grillowania.

Wybierając Kaszankę białą z bazylią i pomidorami możemy sprawić, że nasze grillowanie będzie zarazem apetyczne i zdrowe. Ten bogaty w składniki odżywcze przysmak jest niezastąpionym elementem diety przy niedoborze żelaza. Stanowiąca podstawę całej receptury kasza dostarczy nam witamin z grupy B, minerałów, takich jak fosfor, potas i miedź oraz błonnika pokarmowego.

Gdy sezon grillowy rozkwita w pełni warto sięgnąć nie tylko po Kaszankę białą z pomidorami i bazylią, ale i pozostałe grillowe przysmaki marki Nove, takie jak kaszanka gryczana, jęczmienna, kiełbasa śląska tradycyjna oraz z dodatkiem sera gouda. Każdy z nich stanowi sprawdzony przepis na pyszne
i udane przyjęcie na świeżym powietrzu.

Kaszanka biała z bazylią i pomidorami z linii Grill marki Nove

Masa netto: 600 g

Cena brutto: 5,99 zł/ opakowanie

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF