Czy ulubiony baton może być jeszcze smaczniejszy? Marka KIT KAT udowadnia, że może!

Batony KIT KAT CHUNKY, KIT KAT CHUNKY Xtra Break i KIT KAT CHUNKY Peanut Butter wyróżnia nowa, bardziej mleczna i kremowa czekolada, co sprawia, że jeszcze delikatniej rozpływa się w ustach.

KIT KAT CHUNKY New Extra CreamySmak to jeden z najważniejszych czynników decydujących o zakupie słodyczy, dlatego dążymy do jego ciągłego ulepszania. Wyniki testów konsumenckich pokazują, że nam się udało. Nowy KIT KAT CHUNKY z bardziej kremową i mleczną czekoladą przypadł do gustu wielbicielom marki. Co więcej, chcemy również zachęcić do spróbowania konsumentów, którzy jeszcze nigdy nie sięgnęli po batona KIT KAT – mówi Malwina Wolf, Product Manager odpowiedzialna za markę KIT KAT w Nestlé Polska.

Wprowadzenie wariantów KIT KAT CHUNKY w nowej recepturze czekolady będą wspierały dedykowane materiały POS oraz  kampania w Internecie.

Podsumowując: czas na przerwę, czas na nowy KIT KAT CHUNKY!

Sugerowana cena detaliczna batona KIT KAT CHUNKY to ok. 1,80 zł. Zastrzegamy, że firma Nestlé Polska S.A., będąca producentem, nie ma wpływu na ceny stosowane przez przedsiębiorców prowadzących działalność w zakresie dalszej sprzedaży produktów. Informacji o cenach ww. produktów na półce sklepowej należy poszukiwać w punktach sprzedaży.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF