Wkrótce, na straganach, targowiskach i półkach sklepowych pojawią się pierwsze wiosenne warzywa.  Warto o nich pamiętać robiąc zakupy, gdyż przekąski z rzodkiewek, ogórków, sałaty i szczypiorku to idealna alternatywa dla ciężkich posiłków. Co więcej, jeśli wzbogacimy je łyżką Majonezu Kieleckiego Omega-3, będą nie tylko jeszcze smaczniejsze, ale także bogate w kwasy tłuszczowe Omega-3.

WSP SPOŁEM MAJONEZ KIELECKI OMEGA-3 310GZgodnie z zaleceniami wielu specjalistów, wiosenny jadłospis powinien opierać się głównie na nowalijkach, produktach wieloziarnistych, lekkim nabiale i chudym mięsie. Posiłki mają być lekkostrawne, a zarazem sycące. Propozycją idealnie wpisującą się w te kryteria jest np. sałatka ze świeżych warzyw z Majonezem Kieleckim Omega-3 i grillowanym kurczakiem.

Poza sporą zawartością witamin taka przekąska dostarczy organizmowi wiele cennych nienasyconych kwasów tłuszczowych Omega-3, które zawarte są w kieleckim wyrobie. Co więcej, produkt ten, dzięki aksamitnej konsystencji połączy składniki sałatki w idealną całość, a także doda nowalijkom wyrazistości.

Warto również podkreślić, że Majonez Kielecki Omega-3 nie zawiera substancji konserwujących.

Sugerowana cena Majonezu Kieleckiego Omega-3: 5,99zł/310 ml

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF