Jeszcze przed chwilą nasze domy pachniały bożonarodzeniowymi pierniczkami i zupą grzybową, a tymczasem powoli zastanawiamy się już nad przysmakami, które umilą nam czas Wielkiej Nocy.

Z całą pewnością na naszych stołach nie powinno zabraknąć tradycyjnych deserów,bez których ciężko wyobrazić sobie świąteczne pałaszowanie. Dodając do naszych wypieków produktymarki KRESTO i BackMitmile zaskoczymy naszych najbliższych wyjątkowo pysznymi smakami.

1

Alle pycha!

Tradycyjne, polskie święta Wielkanocne nie mogą odbyć się bez suto zastawionego stołu. Jego nieodłącznym elementem są ciasta, wśród których prym wiodą mazurki, serniki, babki oraz keksy. Dużą popularnością cieszy się takżepodawana na zimno pascha.Sekretem wszystkim tych przysmaków jest odpowiedni dobór składników, bowiem bez nichnawet najlepszy przepis skazany jest na porażkę. By temu zapobiec warto wypróbować produkty marki KRESTO oraz BackMit. Ich liczna oferta stanowi magazyn różnorodnych dodatków, które wpyszny sposób odmienią smak naszych deserów. Świetną propozycją jest wykorzystanie tartych orzechów włoskich lub migdałów marki BackMit jako masy kruchego mazurka. Jeśli natomiast chcemy uraczyć naszych gości prawdziwym królestwem bakaliito pozycją obowiązkową jest przygotowanie paschy oraz keksu.W tym celu idealnie posłużą nam orzechy włoskie, rodzynki, a także migdałymarki KRESTO. Do przygotowania świątecznych słodkości doskonałe będą także suszone owoce, jak choćby ananas w kostce marki KRESTO. Wykorzystując w kuchni przysmaki marki KRESTO oraz BackMiturozmaicimy także inne świąteczne wypieki,na przykład babki i serniki – wszystko zależy jedynie od naszych upodobań.

Tworząc wielkanocne pysznościwarto niecopoeksperymentować, aby na nowo odkryć smaki,do których od lat jesteśmy przyzwyczajeni. Dzięki produktom marki KRESTO i BackMitnawet najprostsze przepisy mogą zmienić się w wyborną ucztę i to nie tylko od święta.

Rodzynki marki KRESTO

Masa netto: 200g

Cena brutto: 3,99 zł

Masa netto: 500 g

Cena brutto: 8,59 zł

Inne dostępne gramatury: 100 g, 1000 g

 

Ananas suszony kostka marki KRESTO

Masa netto: 200 g

Cena brutto: 6,20 zł

 

Orzechy włoskiemarki KRESTO

Masa netto: 200 g

Cena brutto: 13,70 zł

Inne dostępne gramatury: 100 g, 500 g, 1000 g 5000 g

 

Tarte Migdały marki BackMit

Masa netto: 200 g

Cena brutto:  9,59 zł

 

Tarte Orzechy włoskie marki BackMit

Masa netto: 200 g

Cena brutto:  9,59 zł

 

Migdały marki KRESTO

Masa netto: 100g, 200 g,  500 g

Cena brutto: 9,50 zł/ 100 g

Cena brutto: 18,40 zł/ 200 g

Cena brutto: 46 zł/ 500 g

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF