Zdecydowana większość z nas nie wyobraża sobie dnia bez kawy. To także stała pozycja w menu Lodziarni Grycan – Lody od pokoleń. Spośród szerokiej oferty wybraliśmy trzy kawy, które od 4 listopada pojawiły się jako bestsellery. Latte Macchiato z advocatem, Latte Macchiato z karmelem i Latte Macchiato z cynamonem dostępne będą w wyjątkowej cenie 9,90 zł.

Bestsellery Kawowe na wynosPierwsza zaraz po wstaniu z łóżka, druga czasem jeszcze w drodze do pracy, potem  trzecia przed monitorem komputera… Dla wielu z nas tak właśnie wygląda początek dnia. Już sam zapach kawy pobudza do działania. Czarne, aromatyczne espresso, cappuccino z pianką lub smakowe latte macchiatto – każdy wybiera taką kawę, jaką lubi najbardziej.

„Zdecydowanie wśród gości naszych lodziarni królują kawy latte. Z dużą ilością mleka i  syropem, świetnie smakują, pobudzają i pozwalają poczuć atmosferę naszych lodziarni. Najczęściej klienci zamawiają latte macchiatto z advocatem, z karmelem lub cynamonem”– z uśmiechem opowiada Elżbieta Grycan. „W związku z tym, że te trzy smaki cieszą się największym powodzeniem wśród gości, zdecydowaliśmy się zaoferować je w naszych lodziarniach w specjalnej cenie”- dodaje.

Od poniedziałku, 4 listopada, we wszystkich kawiarniach Grycan – Lody od pokoleń na terenie całej Polski, na gości czekać będzie nowa oferta specjalna. Każdy z trzech najpopularniejszych wariantów smakowych kawy latte macchiatto sprzedawany będzie w nowej, wyjątkowej cenie 9,90 zł.

 

Bestsellery Kawowe na miejscuKawowe Bestsellery to:

  • Latte Macchiatto z advocatem  – aromatyczna kawa z dodatkiem advocatu oraz siekanej czekolady.
  • Latte Macchiato z cynamonem – to espresso z dużą ilością mleka podawane z sosem cynamonowym i posypane cynamonem.
  • Latte Macchiatto z karmelem – gorąca kawa latte macchiatto przygotowana z sosem karmelowym i płatkami migdałów.

Promocja trwać będzie do 3 grudnia 2013 roku i obowiązywać będzie we wszystkich  115 lodziarniach Grycan – Lody od pokoleń. Dotyczy ona zarówno kawy zamawianej na miejscu, jak również kawy na wynos. Obie parzone są z oryginalnej mieszanki ziaren, wybranej i zamówionej osobiście przez Elżbietę i Zbigniewa Grycanów od dostawcy z Włoch.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF