Pobudzający aromat kawy, zbalansowany wyważoną słodyczą karmelu. Brzmi smakowicie, prawda? Do rodziny Wyborowej Smaki Świata dołączył nowy wariant Coffee&Caramel – odpowiedź marki na najnowsze rynkowe trendy i oczekiwania fanów. Idealne dopełnienie fantastycznej zabawy z przyjaciółmi!

Wyborowa Smaki Swiata C&C z kawaTej jesieni imprezy z przyjaciółmi upłyną pod znakiem Wyborowej! Szukasz nietuzinkowych miksów  i nowego znaczenia dla słowa orzeźwiający? A może pobudzających, energetycznych aromatów? Jednocześnie nie chcesz rezygnować ze słodyczy… Za dużo wymagań? Ależ nie!  Wyborowa Smaki Świata połączyła bowiem wszystko to czego szukasz w jeden trunek, który zaskakuje nie tylko smakiem ale także prostotą miksowania i kreowania pysznych drinków.  Taka jest właśnie nowa Wyborowa Smaki Świata Coffee&Caramel.

Przyjemny kawowy smak został zrównoważony słodyczą karmelu tworząc alkohol o oryginalnym aromacie. To pierwsze takie połączenie na polskim rynku! Smakuje wyśmienicie zarówno w formie klasycznego shota, jak i składnik drinków. Jest też doskonałym dodatkiem do… świeżo zaparzonej kawy, dodając jej charakteru. Wyborowa Smaki Świata Coffee&Caramel to także świetna baza do własnych, autorskich koktajlowych eksperymentów.

Nowa propozycja marki to już siódmy wariant w bogatej ofercie Wyborowej Smaków Świata – cieszących się niesłabnącą popularnością nowatorskich receptur, opracowanych przez najlepszych kreatorów smaku. Od egzotycznych, soczyście owocowych aromatów zamkniętych w wariantach Mango Splash, Citrus Squeeze i Maracuja Crisp, poprzez orzeźwiające Watermelon&Mint Fresh oraz Lime&Mint Cool, a kończąc na przyjemnie rozgrzewającej Raspberry&Pomegranate Twist. Każda propozycja od Wyborowej Smaki Świata to podróż w świat zaskakujących i pysznych miksów na bazie najbardziej rozpoznawalnej na świecie polskiej wódki.

Wyborowa Smaki Świata Coffee&Caramel jest już dostępna na sklepowych półkach.

Spróbuj jednej z naszych propozycji drinków:

1. Wyborowa Smaki Świata Coffee&Caramel w formie klasycznego shota

2. Wyborowa Smaki Świata Coffee&Caramel na lodzie z odrobiną aromatu ze skórki pomarańczowej

3. Wyborowa Smaki Świata Coffee&Caramel z napojem typu coca-cola oraz limonką

Więcej informacji na http://www.wyborowa.pl/ oraz https://www.facebook.com/wyborowapolska

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF