Orkisz jest jedną z odmian pszenicy, znaną i cenioną już od czasów starożytnych , stanowi skarbiec wartości odżywczych. Jest on bowiem bogatym źródłem białka, węglowodanów oraz błonnika pokarmowego. Wychodząc naprzeciw prozdrowotnemu stylowi odżywiania oraz oczekiwaniom klientów marka Halina wprowadziła na rynek nowy produkt –  Kaszę Orkiszową.

pudelko_kasza_orkiszowa_halina.pngKasza Orkiszowa ma  łagodny, przyjemny, orzechowy smak. Jest łatwo strawna i niezwykle sycąca. Jej zalety można wymieniać bez końca. Korzystnie oddziaływuje  na naszą psychikę w naturalny sposób poprawiając nastrój. Jest również przydatna, kiedy odczuwamy zmęczenie, poprawia wydolność organizmu. Jest zalecany także przy alergiach oraz wzmożonej podatności na infekcje. W obliczu takich zalet, wkomponowanie Kaszy Orkiszowej marki Halina do naszego menu, stanowi gwarancją nie tylko zdrowia, ale i dobrego smaopopoczucia. Jej uniwersalny smak i łatwośćprzygotowania sprawi, że nasza kuchnia bez wątpienia stanie się ciekawsza.

Do niedawna kasza używana była w polskiej kuchni głównie, jako dodatek do mięs. Moda na zdrowe odżywianie przyniosła jednak ze sobą wiele atrakcyjnych przepisów na niskokaloryczne oraz pożywne dania z kaszą orkiszową w roli głównej. Mogą to być sałatki, risotta, a nawet słodkie desery. Nizależnie od naszego wyboru Kasza orkiszowa marki Halina w fantazyjny sposób urozmaici nasze codzienne menu i sprawi, że liczne układy w naszym organizmie poprawią swoje funkcjonowanie. Krótki czas jej przygotowania zachęca bowiem  do kulinarnych eksperymentów. Nawet jeśli nie jesteśmy specjalistami od zdrowego żywienia z tą kaszą z łatwością będziemy w stanie przygotować smaczne i ciekawe danie, które zachwycą domowników smakiem  oraz sytością.

Aby zapoznać się z pełnym asortymentem inspirujących i zdrowych produktów marki Halina zapraszamy na stronę: www.halina.eu

Kasza orkiszowa marki Halina

Dostępne opakowania: 2 x 100g

Cena detaliczna: ok. 3,49 zł

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF