Jedzenie na imprezę, które pojawi się w trakcie karnawałowych zabaw, powinno być smaczne oraz łatwe w przygotowaniu. Doskonałym rozwiązaniem będzie bufet szwedzki z małymi przekąskami i przystawkami, które dobrze się prezentują i z pewnością każdemu będą smakować. Firma Cedrob przygotowała na ten czas nowe produkty, które doskonale sprawdzą się na domowe spotkania w gronie przyjaciół lub rodziny.

Schab ujazdowskiSchab ujazdowski pieczony

Znakomity schab wieprzowy z delikatną warstwą czarnego pieprzu. Produkt wędzony, parzony oraz pieczony. Zadowoli każdego, kto ceni soczysty smak i wyjątkowy aromat. Będzie doskonałym elementem zarówno codziennych posiłków, jak i rodzinnych spotkań. Znakomicie sprawdzi się zarówno na prostych kanapkach, jak i do przystrojenia półmisków na odświętnym stole.

Wyrób zawiera 99% mięsa.

Sugerowana cena detaliczna 34,13 zł/kg

Szynka SzlacheckaSzynka szlachecka pieczona

Jest to najwyższej jakości produkt otrzymany z szynki wieprzowej. Szynka poddana procesowi wędzenia, parzenia oraz pieczenia, dzięki czemu jest niezwykle aromatyczna i , odznacza się charakterystycznym smakiem, delikatnością i soczystością. Będzie doskonałym uzupełnieniem karnawałowych przystawek. Sprawdzi się również jako dodatek do kanapek.

100 g wyrobu gotowego wyprodukowano ze 101 g szynki wieprzowej.

Sugerowana cena detaliczna 32,81 zł/ kg

Szynka Wędzarza JanaSzynka wędzarza Jana

Znakomitą karnawałową propozycję stanowi również Szynka wędzarza Jana, pozyskana z wyselekcjonowanych mięśni szynki wieprzowej zrazowej z delikatną warstwą tłuszczu. Poddana procesowi wędzenia, parzenia i pieczenia. Zachwyca delikatnością, kruchością i niezwykle soczystą konsystencją. Znakomita zarówno jako element codziennych posiłków, jak i wykwintnych przyjęć.

100 g wyrobu gotowego wyprodukowano ze 102 g szynki wieprzowej.

Sugerowana cena detaliczna 32,81 zł/ kg

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF