Odkryj nowy sposób na przyjemne zaskoczenie i poznaj niezwykłą propozycję od Wedla. Specjalnie dla najbardziej wymagających smakoszy, pyszny karmel został  zamknięty w kruchych i intensywnych w smaku tabliczkach czekolady od Wedla, a wszystko to w zupełnie nowej linii produktów KarmeLove.

Każdy z nas lubi być zaskakiwany, zwłaszcza w przyjemny sposób. Zaskakiwać siebie i innych oraz wprowadzać w beztroski nastrój można na wiele sposobów. Dla jednych będzie to wizyta dawno niewidzianego znajomego, dla innych słodki prezent od bliskiej osoby. Wedel wychodzi naprzeciw wszystkim tym, którzy nie wyobrażają sobie dnia bez słodkiego zaskoczenia i przedstawia pierwszą w Polsce tabliczkę karmelową.

2

KarmeLove stworzone zostały specjalnie z myślą o wielbicielach słodkości i poszukiwaczach nowych doznań oraz niekończącej się przyjemności. Sekret KarmeLove tkwi w najwyżej jakości czekoladzie oraz w intensywnym smaku karmelu, który został zamknięty w tabliczce – kruchej i intensywnej – tworząc wyjątkowo pyszną kompozycję, idealną jako codzienna porcja przyjemności i słodkiego zaskoczenia.

Tabliczki KarmeLove dostępne są w trzech wersjach (90g): karmelowa pełna, karmelowa z solonymi orzeszkami oraz karmelowa z wafelkami. Wedel pomyślał także o wielbicielach pianek Ptasie Mleczko® i specjalnie dla nich stworzył Ptasie Mleczko® KarmeLove, które łączy smak niebiańsko lekkiego, śmietankowego nadzienia i nowej czekolady. Wszystkie pozycje poza tabliczką karmelową pełną, to oferta limitowana.

KarmeLove
Czekolada karmelowa pełna
Waga: 90 g
Cena: ok. 3,20 zł

KarmeLove
Czekolada karmelowa z wafelkami
Waga: 90 g
Cena: ok. 3,20 zł

KarmeLove
Czekolada karmelowa z solonymi orzeszkami
Waga: 90 g
Cena: ok. 3,20 zł

Ptasie Mleczko ® śmietankowe w karmelowej
Waga: 380 g
Cena: ok. 13,00 zł

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF