Moda w dzisiejszych czasach musi odpowiadać na potrzeby nowoczesnych konsumentów, dla których funkcjonalność i wygoda ubrań to podstawa. Odzwierciedleniem tego podejścia jest nowy trend athleisure, łączący wygodę i funkcjonalność odzieży sportowej z elegancją i stylem tego, co nosimy „na co dzień”. Trend ten dał także początek całej gamie nowych stylizacji, tekstur, kolorów i nadruków, nadających dotychczasowym materiałom niespotykaną wcześniej „elastyczność”. Z myślą o ubraniach wymagających szczególnej pielęgnacji, powstały kapsułki Ariel 3in1 pods.

arielSkąd bierze się nasze zamiłowanie do stylu, który łączy funkcjonalność, komfort z elegancją i sportowym szykiem? Aby lepiej zrozumieć związek między człowiekiem a jego odzieżą, Ariel przeprowadził szereg badań we współpracy z czołowym specjalistą w dziedzinie psychologii poznawczej, dr Lawrencem Rosenblumem z Uniwersytetu Riverside w Kalifornii. Celem badań było zgłębienie zjawiska „ubranego poznania” (Enclothed Cognition), które opisuje podświadomy wpływ, jaki nasze ubrania wywierają na postrzeganie świata, nastrój i zachowanie.

Dotychczasowe badania naukowe pokazują, że ludzie funkcjonują lepiej, gdy noszą ubrania związane z ważnymi aspektami wykonywanych przez nich zadań. Ponadto pierwsze wyniki wskazują, że nasze zdolności poznawcze są lepsze, gdy mamy na sobie czyste i wygodne ubranie.
A zatem czyste i wygodne ubrania mają znaczący wpływ na samopoczucie i powodzenie naszych przedsięwzięć. Istotnie jesteśmy tym, co nosimy!

Skoro ubrania odgrywają tak ważną rolę, tym bardziej powinniśmy zadbać o to, by były czyste i wyglądały jak nowe. W tym celu potrzebujemy produktów, które nie tylko usuną plamy, ale także sprawią, że odzież zachowa świeżość i odpowiednią strukturę tkanin na dłużej. Tak, aby mimo kolejnych prań i użytkowania, ulubione swetry, jeansy czy t-shirty wyglądały jak dopiero co zdjęte ze sklepowego wieszaka.

Kapsułki Ariel 3in1 pods oferują dużo więcej niż tylko formułę odplamiającą – zapewniają właściwą pielęgnację ubrań, pozwalając zachować na dłużej ich styl, wygodę i funkcjonalność. Pod wpływem mody i trendów nie tylko zmieniają się kroje i kształty naszych ubrań, ale również to z czego one powstają. Materiały, z których są produkowane już dawno przestały być jednowymiarowymi tkaninami. We współczesnej szafie, tak jak we współczesnym trybie życia, znajdziemy coraz więcej różnorodności i dynamiki.

Ubrania dłużej wyglądają jak nowe dzięki ARIELOWI

3-stopniowa formuła FibreSCIENCE zastosowana w produkcie Ariel 3in1 pods pierze, chroni i nadaje tkaninin blask, nie tylko usuwając plamy, ale także je pielęgnując.

  • Znakomicie Doskonale sprawdza się w usuwaniu plam, oczyszcza włókna tkaniny, niwelując wszelkie ślady zabrudzeń, zarówno tych widocznych, jak i niewidocznych dla oka.
  • Chroni włókna tkanin przed odkładającymi się zanieczyszczeniami, dzięki zastosowaniu specjalnej formuły „Advanced Protect Technologies”.
  • Nadaje tkaninom blask. Poprawia kondycję włókien tkaniny, nadając jej wspaniały powiew świeżości.

Sugerowana cena kapsułek Ariel 3in1 pods: 39,99 zł (30 kapsułek).

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF