Tymbark przygotował wyjątkowe, konkursowe niespodzianki z atrakcyjnymi nagrodami dla wszystkich fanów Kapsla i doskonałej zabawy w świątecznym klimacie.

Kaspel zostaje Św. MikołajemNa Facebooku wystartował konkurs na zaprojektowanie unikalnej kartki świątecznej. Uczestnik konkursu tworzy ją dodając swoje zdjęcie i nadając mu świąteczny charakter, za pomocą dodatków – dostępnych w specjalnym kreatorze. Przygotowane przez Kapsla gadżety pogrupowane są w cztery kategorie (brody, nakrycia głowy, okulary, inne dodatki). W trakcie trwania konkursu, do każdej z nich będą dodawane nowe propozycje. Po zaprojektowaniu zdjęcia, uczestnik konkursu musi opatrzyć je oryginalnymi życzeniami. Każdego dnia, najlepsze prace Kapsel nagrodzi atrakcyjnymi nagrodami. Na Facebookowym profilu Tymbarku pojawiła się jeszcze jedna, świąteczna niespodzianka – powszechnie znany i lubiany Kapsel zyskał nowy image! Popularny brandhero marki Tymbark, tym razem pojawia się na Facebooku z brodą, która rośnie wraz z aktywnością użytkowników konkursowej aplikacji

Tymbark przygotował także niespodzianki dla użytkowników Twittera i Instagrama. Codziennie, na profilu Tymbarku, w jednym z wymienionych kanałów, pojawia się nowe zadanie specjalne. Autorzy najciekawszych rozwiązań są nagradzani przez Jury.

Zapraszamy do świątecznej zabawy z Kapslem:
https://apps.facebook.com/tymbarkxmas/
Czas trwania konkursów: 09.12 – 22.12.2014 r.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF