Koniec wakacji i czas powrotu do szkoły to również powrót do… kanapek. Są one najpopularniejszym posiłkiem przyrządzanym dzieciom zarówno na pierwsze, jak i drugie śniadanie. Jeśli i Ty codziennie przygotowujesz je swoim pociechom, a potem pakujesz do plecaka, pamiętaj, że porcja pieczywa z serem czy wędliną wcale nie musi być nudna! Możesz w łatwy sposób zaskakiwać nowymi pomysłami i smakami, wykorzystując sosy kanapkowe. Twoje dzieci je pokochają!

Zanim dziecko wyruszy do szkoły, przygotuj śniadanie, które doda mu sił na naukowe wyzwania i szaleństwa
w czasie przerw. Kanapka może być zdrowym posiłkiem, zarówno w domu, jak i między lekcjami. Jeśli Twoja pociecha marudzi, bo znudziły jej się nieciekawe kanapki z serem, dodaj do nich odrobinę sosu kanapkowego Develey. Ciekawe, smaczne kompozycje smakowe i najwyższa jakość sosów gwarantują, że każda kanapka będzie smakowała wyjątkowo. Możesz wybierać spośród wielu gam smakowych: sos tatarski idealnie uzupełni kanapkę z jajkiem, sos hamburgerowy będzie komponował się z pieczonym mięsem lub wędliną, a sos czosnkowo-ziołowy to propozycja do wzbogacenia smaku każdego sandwicha, na którą Ty i Twoje dzieci macie ochotę. Sosy Develey są też znakomitym uzupełnieniem domowych past kanapkowych, które dodadzą smaku i doskonale połączą wszystkie składniki. Co więcej, ich estetyczne opakowanie, można wykorzystać wtórnie np. używając ich jako pojemników na przybory szkolne. Dla wygodnickich Develey przygotował również sosy w ergonomicznych, plastikowych opakowaniach, z możliwością postawienia do góry dnem, które ułatwiają dozowanie sosu. Dzięki nim, na kanapkach, możesz namalować śmieszne buźki i wzorki, gdyż najmłodsi chętniej sięgną po atrakcyjne, ładnie podane kanapki, niż zwykłą bułkę. Do tego celu możesz wykorzystać także smaczny i zdrowy ketchupu McDonald’s, produkowany przez Develey. Chyba nie ma dziecka, które za nim nie przepada! Jest on również ulubieńcem mam, gdyż nie zawiera żadnych konserwantów ani glutenu, a bogaty jest w antyoksydanty oraz szereg witamin i minerałów, w tym ważny dla zdrowia dziecka potas. Tak pysznej  pokusie nie oprze się żadne dziecko!

Na sklepowych półkach Ketchup McDonald’s kosztuje ok. 4,5 zł (butelka 450g), a sosy kanapkowe Develey  ok. 4,40 zł (opakowanie 240 g).

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF